Створений алгоритм, що використовує інструменти Google для обходу reCAPTCHA


Дізнайтесь більше про нові кар'єрні можливості в EchoUA. Цікаві проекти, ринкова оплата, гарний колектив. Надсилайте резюме та приєднуйтеся до нас.

Навесні цього року Google повідомила, що її ШІ тепер може відрізнити людину від машини без будь-яких складних задач або перевірок. Схоже, що компанія поспішила з висновками.

Група дослідників з Мерілендського університету розробила новий алгоритм, який називається unCAPTCHA. Він здатний обійти систему reCAPTCHA з вірогідністю 85 %. В основі методу лежить використання вразливості в аудіоверсії reCAPTCHA. Рішення парсить необхідні елементи і “на слух” визначає числа. Потім ці числа вводяться на програмному рівні, що примушує сайти приймати бота за людину.

Дослідники пояснюють:

UnCAPTCHA націлений на популярний сайт Reddit. Він проходить процес реєстрації нового користувача, але зупиняється, не закінчуючи реєстрацію до кінця, щоб пом’якшити дію на ресурс.

Реалізація використовує декілька відомих недоліків у системі безпеки Google, щоб знизити “рівень підозрілості” reCAPTCHA.

Дослідники використали декілька сервісів для транскрибування аудіо (у тому числі від Google Cloud), щоб перемогти систему. Таким чином, дослідники обернули творіння Google проти самої компанії.

Даний спосіб обходу системи був виявлений ще в квітні. Відтоді Google додала деякі додаткові заходи захисту, що знижують вірогідність успіху unCAPTCHA. Дослідники зазначили:

Наприклад, Google також поліпшила виявлення ПЗ для автоматизації браузера. Це може призвести до того, що система не прийматиме дивні фрагменти аудіо. Крім того, ми помітили, що деякі капчі включають не лише цифри, але й невеликі фрагменти тексту.

Дослідники опублікували доповідь і презентацію, представлені на конференції Usenix WOOT ’17, яка проходила у Ванкувері.

Джерело: The Next Web

Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Кривий Ріг, Вінниця, Херсон, Черкаси, Житомир, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Івано-Франківськ, Кременчук, Тернопіль, Луцьк, Ужгород, Кам'янець-Подільський, Стрий - за статистикою саме з цих міст програмісти найбільше переїжджають працювати до Львова. А Ви розглядаєте relocate?


Trends: cvfnhtnm qnf xjhdfdjqt cthxt

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *