Google більше не дозволить змінювати домен для пошуку в різних країнах


Дізнайтесь більше про нові кар'єрні можливості в EchoUA. Цікаві проекти, ринкова оплата, гарний колектив. Надсилайте резюме та приєднуйтеся до нас.

Раніше при користуванні пошуковою системою була можливість вибору домена верхнього рівня для локалізації результатів. Наприклад, google.com для перегляду інформації зі США, google.co.uk – з Великої Британії або google.ru – з Росії.

Пошук на основі місця розташування

Google вирішила прибрати цю функцію і визначати домен пошукової системи, ґрунтуючись на Вашому місці розташування. Компанія пояснює подібне рішення тим, що кожен п’ятий запит чутливий до місця розташування користувача і вкрай важливо надавати локалізовану інформацію.

Чи буде корисним?

Подібна функціональність, на думку Google, буде корисна мандрівникам. Наприклад, при відвідуванні певної країни пошукова система автоматично надаватиме інформацію, релевантну в цій країні, а після повернення додому перемикатися на місцевий домен. Раніше пошук здійснювався за умовчанням у вже вибраному раніше домені, що призводило до втрати якості повернених результатів.

А якщо я захочу вказати країну сам?

Якщо ж з якихось причин Ви вирішите змінити домен пошукової системи, Google додала можливість вибору необхідної країни.

На додаток до цього, внизу сторінки мобільної версії сервісу показуватиметься країна, у якій здійснюється пошук.

У Google впевнені, що ця зміна поліпшить досвід роботи користувачів з пошуком, автоматично надаючи найкориснішу інформацію на основі їхнього місця розташування.

Це вплине на інші сервіси Google?

Важливо зазначити, що нова функція, впроваджена не лише в пошук на мобільних і настільних платформах, але й у карти, і iOS-додаток Google не вплине на їх роботу. Вона також узгоджується з тим, як компанія управляє своїми іншими платформами, включаючи YouTube, Blogger, Google Earth і Gmail. У них вже давно використовується видача інформації на основі місця розташування користувача.

Джерело: блог Google

Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Кривий Ріг, Вінниця, Херсон, Черкаси, Житомир, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Івано-Франківськ, Кременчук, Тернопіль, Луцьк, Ужгород, Кам'янець-Подільський, Стрий - за статистикою саме з цих міст програмісти найбільше переїжджають працювати до Львова. А Ви розглядаєте relocate?


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *