Google випустила бета-версію браузера Chrome 63


Дізнайтесь більше про нові кар'єрні можливості в EchoUA. Цікаві проекти, ринкова оплата, гарний колектив. Надсилайте резюме та приєднуйтеся до нас.

27 жовтня відбувся реліз нової бета-версії браузера Google. У Chrome 63 було додано декілька нових функцій, про які ми розповімо нижче. Зміни актуальні для версій браузера під Android, Chrome OS, Linux, Mac і Windows.

Динамічний імпорт модулів

Нині імпорт модулів JavaScript повністю статичний, і розробники не можуть імпортувати модулі з урахуванням особливостей середовища виконання. Починаючи з цієї версії, функція import (specifier) тепер дозволяє розробникам динамічно завантажувати код у модулі й скрипти під час виконання. Його можна використати для завантаження скрипта тільки у разі потреби, що підвищує продуктивність додатка.

button.addEventListener ('click', event => {
import ('./dialogBox.js')
.then (dialogBox => {
dialogBox.open ();
})
.catch (error => {
/* Error handling */
});
});

Описаний вище приклад показує, як використати функцію import (specifier) для імпорту JavaScript-коду після події.

Асинхронні ітератори і генератори

Були додані функції асинхронного генератора, що використовують протокол асинхронної ітерації. Вони допоможуть розробникам оптимізувати використання і реалізацію потокових джерел даних. Асинхронні ітератори можуть використовуватися в циклах for, а також для створення кастомних асинхронних ітераторів за допомогою фабрик.

async function* getChunkSizes (url) {
const response = await fetch (url);

for await (const chunk of streamAsyncIterator (response.body)) {
yield chunk.length;
}
}

У наведеному вище прикладі коду показано, як використати асинхронні ітератори з метою створення чистішого коду для потокового завантаження, використовуючи функцію streamAsyncIterator.

Device Memory API

Розробникам складно створювати один користувацький інтерфейс, який може працювати на всіх пристроях. Новий Device Memory API допоможе впоратися із цим завданням. Він сканує загальну оперативну пам’ять пристрою, щоб зрозуміти, які ресурси він має. Це дозволяє розробникам адаптувати контент під час виконання відповідно до апаратних обмежень. Наприклад, вони можуть запускати лайт-версію додатка для користувачів, які використовують недостатньо потужні пристрої.

Device Memory API також може бути використаний для додавання контексту до метрик. Наприклад, яку кількість часу потрібно завданню для завершення в JavaScript, через призму пам’яті пристрою.

У новій версії було додано і декілька інших невеликих функцій. Про них Ви можете прочитати у блозі Chromium.

Джерело: блог Chromium

Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Кривий Ріг, Вінниця, Херсон, Черкаси, Житомир, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Івано-Франківськ, Кременчук, Тернопіль, Луцьк, Ужгород, Кам'янець-Подільський, Стрий - за статистикою саме з цих міст програмісти найбільше переїжджають працювати до Львова. А Ви розглядаєте relocate?


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *