GitHub автоматизує оновлення дощок проектів


Дізнайтесь більше про нові кар'єрні можливості в EchoUA. Цікаві проекти, ринкова оплата, гарний колектив. Надсилайте резюме та приєднуйтеся до нас.

GitHub анонсувала вихід оновлення проектних дощок, що дозволяє в автоматичному режимі синхронізувати інформацію, яка відображається на них.

Що можна автоматизувати?

В оновленні доступні такі функції:

  • Додавання нових карт у проект, переміщення їх зі списку сортування (triage) в колонку за умовчанням;
  • Закриття завдання;
  • Злиття pull-запитів;
  • Закриття pull-запитів, у яких немає змін;
  • Повторне відкриття pull-запиту або завдання.

Як користуватися новою функцією?

Щоб використати автоматизацію робочих процесів репозиторія, необхідно мати в ньому права на запис. Наприклад, можна настроїти стовпець “To do”, у якому всі нові завдання або pull-запити автоматично переміщаються у вибраний стовпець.

Автоматизація проектних дощок дозволить командам розробників точніше розуміти цілі цих дощок, а також сам процес розробки в команді, створюючи стандартизований процес для певних дій репозиторія.

Детальна інформація про нову функцію і приклади її використання доступні на офіційній сторінці GitHub.

Джерело: блог GitHub

Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Кривий Ріг, Вінниця, Херсон, Черкаси, Житомир, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Івано-Франківськ, Кременчук, Тернопіль, Луцьк, Ужгород, Кам'янець-Подільський, Стрий - за статистикою саме з цих міст програмісти найбільше переїжджають працювати до Львова. А Ви розглядаєте relocate?


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *