Комітет IETF схвалив код 103 відповіді HTTP


Дізнайтесь більше про нові кар'єрні можливості в EchoUA. Цікаві проекти, ринкова оплата, гарний колектив. Надсилайте резюме та приєднуйтеся до нас.

Новий HTTP- код 103 був схвалений комітетом IETF, який займається розвитком архітектури Мережі і використовуваних у ній протоколів. Нове значення використовуватиметься як попереджальне про виведення заголовків. Документ з описом коду має статус експериментальної робочої пропозиції RFC (Request for Comments).

Що вміє новий код?

Код 103 інформує клієнта про зміст HTTP-заголовків відразу після запиту без очікування відповіді з боку сервера. Таким чином, стане можливим повідомляти підказки про повернені сторінкою елементи, які можуть бути завантажені (CSS і JavaScript).

Маючи цю інформацію, веб-браузер буде здатний без зволікання приступити до їх завантаження, не очікуючи на закінчення віддачі основної сторінки. Це скоротить загальний час обробки завантажуваної веб-сторінки.

HTTP/1.1 103 Early HintsLink: ‹/style.css -; rel=preload; as=styleLink: ‹/script.js -; rel=preload; as=scriptHTTP/1.1 200 OKDate: Tue, 31 Oct 2017 5: 03: 15 GMTContent-Length: 1000Content-Type: text/html; charset=utf - 8

Джерело: OpenNet

Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Кривий Ріг, Вінниця, Херсон, Черкаси, Житомир, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Івано-Франківськ, Кременчук, Тернопіль, Луцьк, Ужгород, Кам'янець-Подільський, Стрий - за статистикою саме з цих міст програмісти найбільше переїжджають працювати до Львова. А Ви розглядаєте relocate?


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *