Sony представила нову модель робособаки aibo


Дізнайтесь більше про нові кар'єрні можливості в EchoUA. Цікаві проекти, ринкова оплата, гарний колектив. Надсилайте резюме та приєднуйтеся до нас.

Сьогодні, 1 листопада, Sony показала aibo, нову версію свого автономного розважального робота. Він названий так само як і його попередник, але ім’я написане рядковими літерами. Сам робот ущент набитий надкомпактними 1- і 2-осьовими приводами, спеціально розробленими Sony. Вони дають змогу корпусу переміщатися в цілому по 22 осям. Це дозволяє зробити рухи робота плавнішими і природнішими порівняно з першою моделлю Aibo.

Нова робособака оснащена двома камерами, які працюють з датчиками для виявлення і аналізу звуків та зображень. Також це допомагає aibo розпізнавати осіб своїх власників. Метод одночасної локалізації та побудови карти (Simultaneous localization and mapping, SLAM) дозволяє aibo адаптуватися до свого середовища.

За словами Ідзуми Каваніші, старшого менеджера підрозділу AI Robotics Business Group, ця комбінація датчиків і глибокого навчання також допомагає aibo аналізувати схвалення, розпізнавати посмішки і реагувати на ласки, що створює “зв’язок зі своїми власниками, що з часом може поглиблюватись”. Підключення за допомогою SIM-карти дає aibo доступ до мобільного Інтернету, який Sony планує розширити для підключення до побутової техніки і пристроїв.

Управляє всім цим 64-бітовий чотириядерний процесор. Робот живе від одного заряджання близько 2 год.

Каваніші зазначив, що дані, які містять інформацію про поведінку робота, можна зберігати в хмарі. За бажання, власники отримають доступ до чужих даних, щоб поліпшити поведінку своїх власних робособак.

Ціна роботизованого вихованця становить 198 000 єн (близько 102 тис. руб.). Крім того, користувачі повинні активувати онлайн-підписку, щоб отримати повний спектр можливостей і налаштувань aibo. До них відносяться доступ до фотографій, зроблених роботом, магазину додатків aibo і віртуальної версії вихованця, яку вони можуть контролювати зі смартфона. Трирічна підписка коштує 90 000 єн (близько 46 тис. руб.).

У продаж aibo надійде 11 січня 2018 року, але тільки в Японії. Sony хоче оцінити попит на технологію, до того як розглядати можливість продажу за кордоном.

Джерело: IEEE Spectrum

Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Кривий Ріг, Вінниця, Херсон, Черкаси, Житомир, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Івано-Франківськ, Кременчук, Тернопіль, Луцьк, Ужгород, Кам'янець-Подільський, Стрий - за статистикою саме з цих міст програмісти найбільше переїжджають працювати до Львова. А Ви розглядаєте relocate?


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *