Android отримає функцію швидкого Bluetooth-сполучення


Дізнайтесь більше про нові кар'єрні можливості в EchoUA. Цікаві проекти, ринкова оплата, гарний колектив. Надсилайте резюме та приєднуйтеся до нас.

Розробники Android анонсували функцію Fast Pair, яка сполучає Bluetooth-устаткування з пристроями на Android версії 6.0 і вище і передустановленими службами Google Play версій 11.7+.

Нова функція спростить виявлення і сполучення Bluetooth-пристроїв з Вашим телефоном, наприклад безпровідних навушників.

Простота використання, швидкість і безпека – це основні принципи, що визначають специфікацію Fast Pair. Функція використовує BLE (Bluetooth Low Energy) для пошуку і виявлення доступних пристроїв, а також звичайний вбудований модуль Bluetooth для сполучення.

Порядок пошуку і сполучення пристроїв

  1. Android-пристрій сканує околиці на наявність джерел BLE-мовлення з пакетом Fast Pair.
  2. Знайдений пакет відправляється на сервери Google для визначення пристрою, який його використовує.
  3. Користувач отримує на свій пристрій повідомення про можливість сполучення зі знайденим устаткуванням. У повідомленні з’являється зображення знайденого продукту і його назва.
  4. При натисненні користувачем на це повідомлення включається модуль Bluetooth для встановлення з’єднання.
  5. Відображаються повідомлення про успішне сполучення і, в разі необхідності, посилання для завантаження спеціального додатка, що дасть змогу розпочати роботу з підключеним устаткуванням.

Розробники вважають, що нова функція полегшить використання Bluetooth-підключення. Користувачі отримають безпечний досвід сполучення пристроїв і впевненість у тому, що вони підключаються до потрібного продукту.

Джерело: блог Android Developers

Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Кривий Ріг, Вінниця, Херсон, Черкаси, Житомир, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Івано-Франківськ, Кременчук, Тернопіль, Луцьк, Ужгород, Кам'янець-Подільський, Стрий - за статистикою саме з цих міст програмісти найбільше переїжджають працювати до Львова. А Ви розглядаєте relocate?


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *