Платформа Google Firebase даватиме поради розробникам, аналізуючи дії користувачів


Дізнайтесь більше про нові кар'єрні можливості в EchoUA. Цікаві проекти, ринкова оплата, гарний колектив. Надсилайте резюме та приєднуйтеся до нас.

Firebase, що починала як база даних, вже давно стала комплексною платформою для побудови бекенда. Вона об’єднує в собі безліч сервісів і допомагає розробникам створювати та підтримувати роботу додатків для смартфонів і веба.

Нещодавно компанія представила декілька нових інструментів для розробки. Серед них найцікавішими стали Firebase Predictions, про яку ми розповімо далі, та інтеграція з Crashlytics, яка займеться аналізом багів у додатках.

Firebase Predictions

Ця технологія використовує машинне навчання для того, щоб краще розуміти користувачів та їх майбутні дії. Система підкаже, хто купить більше всіх, а хто зовсім утримається від витрат. Це дозволить зробити Ваший додаток таким, що більше персоналізується. Подібний аналіз не є чимось інноваційним – новинкою стала простота використання. Predictions працює на основі алгоритмів компанії Google, яка є власником Firebase.

Сервіс дотепер знаходиться у стадії бети, детальнішу інформацію можна знайти на сайті компанії.

Інтеграція із Crashlytics і A/B Testing

Crashlytics відстежує баги в додатку і класифікує їх, у такий спосіб допомагаючи Вам правильно розставити пріоритети при виправленні помилок. Це оновлення стане доступним найближчим часом.

Вносячи зміни в проект, не завжди можна передбачити реакцію користувачів. За допомогою A/B Testing розробник зможе протестувати нову функцію на невеликій кількості пристроїв. Система автоматично проводить ряд експериментів для з’ясування найкращих параметрів додатка. Якщо хочете випробувати цю фічу, то радимо ознайомитися з документацією.

Редизайн консолі

Консоль для розробників отримала новий дизайн, що очікувано, враховуючи додавання нових сервісів. На головному екрані розмістили більше інформації про проект. Усі інструменти поділили на чотири основних категорії: розробка, стабільність, аналітика і зростання.

Джерело: блог Firebase

Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Кривий Ріг, Вінниця, Херсон, Черкаси, Житомир, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Івано-Франківськ, Кременчук, Тернопіль, Луцьк, Ужгород, Кам'янець-Подільський, Стрий - за статистикою саме з цих міст програмісти найбільше переїжджають працювати до Львова. А Ви розглядаєте relocate?


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *