IBM надала безкоштовний доступ до своїх хмарних технологій


Дізнайтесь більше про нові кар'єрні можливості в EchoUA. Цікаві проекти, ринкова оплата, гарний колектив. Надсилайте резюме та приєднуйтеся до нас.

Акаунт IBM Cloud Lite надає необмежений доступ до екосистеми хмарних сервісів компанії. Новий вид акаунтів залишиться безкоштовним, без будь-яких обмежень за часом використання.

Що входить у Lite-акаунт?

  • 256 МБ пам’яті Cloud Foundry і 2 ГБ у кластерах Kubernetes;
  • доступ до сервісів IBM: API Connect, Watson Conversation, Watson Discovery, Internet of Things Platform, Data Science Experience і багатьох інших;
  • ефективні функції: автоматичний перехід у сплячий режим при простої і збір сміття, допоможуть Вам краще управляти наданими ресурсами;
  • відстежування використання ресурсів і своєчасне попередження про наближення до їх ліміту.

Чим корисні Lite-акаунти?

Компанія IBM вважає, що Lite-акаунти є чудовою можливістю навчитися роботі з хмарними сервісами і ближче познайомитися з ШІ IBM Watson. Вони також ідеально підійдуть для тестування IBM Сloud у своїх застосуваннях, а також для створення POC (Proof of Concept) із використанням великої кількості доступних в IBM Cloud компонентів.

Важливо зазначити, що Lite-акаунти при реєстрації не вимагають введення даних кредитних карт, з яких надалі можуть списуватися грошові кошти за додаткове використання хмарних ресурсів. Це допоможе зосередитися на розробці нових рішень, а не на бухгалтерському обліку свого акаунта.

Джерело: блог IBM

Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Кривий Ріг, Вінниця, Херсон, Черкаси, Житомир, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Івано-Франківськ, Кременчук, Тернопіль, Луцьк, Ужгород, Кам'янець-Подільський, Стрий - за статистикою саме з цих міст програмісти найбільше переїжджають працювати до Львова. А Ви розглядаєте relocate?


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *