GitHub оголосила тему щорічного геймджему Game Off


Дізнайтесь більше про нові кар'єрні можливості в EchoUA. Цікаві проекти, ринкова оплата, гарний колектив. Надсилайте резюме та приєднуйтеся до нас.

Нагадаємо, що Game Off – це щорічний геймджем компанії GitHub. Протягом листопада розробники можуть створити ігри, головною темою яких цього року стало слово throwback.

GitHub не обмежує учасників джему у фантазії і хоче, щоб кожен трактував задану тему по-своєму, як йому подобається. Організатори також представили декілька інтерпретацій значення цього слова для натхнення розробників:

  • Повернення до ранньої стадії;
  • обличчя або предмет, що мають характеристики давніх часів;
  • ностальгія з певного приводу: мода, кіно, література, ігри, технології;
  • ретро-вибух з минулого;
  • щось таке, що вийшло з моди і перестало бути популярним;
  • просто щось, кинуте назад.

Як взяти участь?

У геймджемі можна брати участь як індивідуально, так і у складі команди розробників. Учасникам пропонується використати відкриті движки, бібліотеки та інструменти, але вибір ними не обмежений. Для повноцінної участі в змаганні необхідно:

  1. Створити гру, що ґрунтується на представленій темі, протягом листопада 2017 року.
  2. Приєднатися до учасників геймджему GitHub на майданчику itch.io.
  3. Створити новий репозиторій GitHub для завантаження початкового коду Вашого проекту. Всі зміни коду дозволені до 13: 37 PDT (Тихоокеанський денний часовий пояс) 1 грудня 2017 року;
  4. Відправити гру для оцінювання через платформу itch.io.

Голосування

Цього року голосування буде відкрите незабаром після завершення геймджему і доступне всім, хто надав свій проект для оцінювання. Потім учасники отримають час для того, щоб пограти в цікаві ігри і віддати свій голос за вподобані проекти.

Джерело: блог GitHub

Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Кривий Ріг, Вінниця, Херсон, Черкаси, Житомир, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Івано-Франківськ, Кременчук, Тернопіль, Луцьк, Ужгород, Кам'янець-Подільський, Стрий - за статистикою саме з цих міст програмісти найбільше переїжджають працювати до Львова. А Ви розглядаєте relocate?


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *