MyFonts представила мобільний додаток для розпізнавання шрифтів


Дізнайтесь більше про нові кар'єрні можливості в EchoUA. Цікаві проекти, ринкова оплата, гарний колектив. Надсилайте резюме та приєднуйтеся до нас.

MyFonts представила мобільний додаток WhatTheFont. Якщо навести камеру на текст з декількома шрифтами, додаток виведе список слів і запитає про те, що саме треба розпізнати. Після визначення назви шрифту додаток запропонує Вам купити шрифт із сайту його розробника або просто поділитися знайденою інформацією в соціальних мережах.

За словами старшого UX-дизайнера MyFonts, додаток здатний розпізнати близько 130 тис. шрифтів за допомогою машинного навчання. Остання версія додатка розпізнає декілька шрифтів на одній картинці.

Як працює WhatTheFont?

При наведенні камери Вашого пристрою на постер, що цікавий Вам, або картинку додаток робить фотографію зображення, оцінює його і пропонує користувачеві вибрати фрагмент, у якому необхідно визначити назву шрифту. Можна також обробити раніше зроблені фотографії.

Після цього додаток повертає список схожих шрифтів і вибране слово, написане в цих шрифтах:

Додаток є чудовою альтернативою таким веб-сервісам, як WhatFontIs і Matcherator. Варто нагадати, що Adobe також націлена на впровадження своїх сервісів у галузь визначення шрифтів. Раніше компанія представила візуальний пошук Typekit, а в майбутньому обіцяла впровадити цю технологію в мобільний додаток Capture CC.

Додаток WhatTheFont доступний для iOS і Android.

Джерело: The Next Web

Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Кривий Ріг, Вінниця, Херсон, Черкаси, Житомир, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Івано-Франківськ, Кременчук, Тернопіль, Луцьк, Ужгород, Кам'янець-Подільський, Стрий - за статистикою саме з цих міст програмісти найбільше переїжджають працювати до Львова. А Ви розглядаєте relocate?


Trends: https://echo lviv ua/dev/4024

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *