JetBrains оголосила переможця конкурсу на вибір імені IDE Gogland


Дізнайтесь більше про нові кар'єрні можливості в EchoUA. Цікаві проекти, ринкова оплата, гарний колектив. Надсилайте резюме та приєднуйтеся до нас.

Так, не дивуйтеся. У назві немає друкарської помилки – компанія JetBrains нарешті вибрала ім’я IDE для Go- розробки. Нагадаємо, ми вже писали, що розробники попросили всіх користувачів придумати ім’я нового середовища розробки для мови Go.

Переможці конкурсу і призи

Переможцем став Максим Левков, який запропонував назву GoLand. Він отримав, як і обіцялося, річну підписку на всі продукти компанії, а також один безкоштовний квиток на будь-який захід, присвячений Go- розробці, що проходить протягом наступних 12 місяців. Інші учасники, які запропонували таку саму назву, отримають річну підписку на IDE.

Оновлена версія IDE

Нове ім’я IDE – не єдина зміна продукту. Також додані й оновлені багато функцій середовища розробки.

Шаблони

Додана підтримка редагування шаблонів, яка не лише забезпечує підсвічування синтаксису, але й автодоповнення ключових слів:

Функціональність доступна для всіх HTML-файлів у модулях Go із заданим GOROOT. Для роботи функції з файлами інших розширень додайте їх в розділі Налаштування | Редактор | Типи файлів | Шаблони Go.

Імпорт зовнішніх файлів

Тепер при редагуванні параметрів Import можна побачити, як GoLand організовує операції імпорту з урахуванням поточних налаштувань:

GoLand може перегруповувати импорти з пакета stdlib. Автоматично додані оператори імпорту розташовуються у правильному порядку.

Пошук використання

Якщо Ви попросите GoLand показати, де в коді програми використовується метод, який реалізує інтерфейс, IDE також запропонує показати всі випадки використання самого інтерфейсу:

GitHub

Якщо при перемиканні на відкрите вікно IDE у Вашому буфері обміну є посилання на репозиторій GitHub, GoLand визначить це і запропонує запустити метод go get з адресою репозиторія:

Додаткові перевірки

Додана можливість явної вказівки типу при оголошенні змінної або константи:

Додана перевірка на визначення порожніх зрізів, для яких виділяється пам’ять. Вона пропонує відразу оголосити такі визначення nil-значеннями:

Інша функція (відключена за умовчанням) перевіряє, що будь-який експортований символ забезпечений коментарем. Інакше перевірка запропонує зробити його неекспортованим:

Реліз і установка

Реліз GoLand 2017.3 вийде в грудні 2017 року і приєднається до пакета “Усі продукти”, до якого вже включені PyCharm, PhpStorm, RubyMine, DataGrip, CLion і AppCode. Вартість нової IDE буде такою ж, як і в інших продуктів компанії. Умови для знижок і безкоштовних ліцензій не зміняться.

Через зміну імені продукту припиняється випуск патчів для старих версій. Щоб оновитися, необхідно буде скачати окремий установник GoLand. Користувачам додатків Toolbox також варто звернути увагу на те, що за бажання оновити версію IDE, необхідно натиснути на GoLand, а не Gogland.

Джерело: блог JetBrains

Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Кривий Ріг, Вінниця, Херсон, Черкаси, Житомир, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Івано-Франківськ, Кременчук, Тернопіль, Луцьк, Ужгород, Кам'янець-Подільський, Стрий - за статистикою саме з цих міст програмісти найбільше переїжджають працювати до Львова. А Ви розглядаєте relocate?


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *