Створений алгоритм, який істотно прискорює 3d-друк


Дізнайтесь більше про нові кар'єрні можливості в EchoUA. Цікаві проекти, ринкова оплата, гарний колектив. Надсилайте резюме та приєднуйтеся до нас.

Алгоритм дозволяє принтерам досягти якісних результатів за прискорення до двох разів порівняно зі звичайною швидкістю роботи без заміни устаткування.

У чому причина затримки?

Одна із сьогоднішніх проблем 3d-принтерів полягає у спричиненій їхньою роботою вібрації. Рухливі частини принтера, особливо в полегшених настільних моделях, породжують вібрацію, що негативно впливає на якість вироблюваного продукту. Чим швидше машина рухається, тим більшу вібрацію вона створює.

Чинедум Оквудіре, доцент інженерної механіки і керівник лабораторії Smart and Sustainable Automation Research Lab Університету Мічигану, розповідає:

Озброївшись знаннями про динамічний стан принтера, програма прораховує моменти надмірної вібрації принтера і відповідно підлаштовує його рухи.

Для забезпечення точного відтворення деталей машини працюють повільно. Темп роботи 3d-друку став одним із чинників, що заважають технології набути ширшої аудиторії.

На підтвердження сказаного Оквудіре процитував заяву, зроблену торік представником, який займається 3d-друком компанії:

Ми просто чекаємо наступної еволюції технології. Якщо вони зможуть зробити процес швидшим, точнішим і простішим, то це залучить до 3d-принтерів нових людей. Якщо чекати друку не протягом 4-6 год., а 40-60 хв.

Саймон Шень, президент XYZPrinting

Як працює алгоритм?

Пояснюючи роботу алгоритму, він навів як приклад людину, яка намагається виголосити промову у великій залі. Щоб досягти вух слухачів на задніх рядах, промовцеві доведеться кричати. Якщо хтось включить мегафон, але промовець все одно продовжить кричати, то його голос виявиться занадто посиленим і спричинить у слухачів дискомфорт. Проте, якщо не кричати в мегафон, можна досягти потрібної ясності та гучності.

Наша програма подібна до людини, яка усвідомлює, що її голос зазвучить занадто голосно. Вона діє завчасно, заздалегідь знаючи поведінку принтера. Нарешті, одна з галузей, у якій ми б хотіли побачити застосування алгоритму, – це вбудовані програми, що управляють самим принтером. Там він перетвориться на невід’ємну частину принтера, незалежно від розміру.

Чинедум Оквудіре

Джерело: TechXplore

Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Кривий Ріг, Вінниця, Херсон, Черкаси, Житомир, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Івано-Франківськ, Кременчук, Тернопіль, Луцьк, Ужгород, Кам'янець-Подільський, Стрий - за статистикою саме з цих міст програмісти найбільше переїжджають працювати до Львова. А Ви розглядаєте relocate?


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *