Google тестує оновлений інтерфейс Google Now


Дізнайтесь більше про нові кар'єрні можливості в EchoUA. Цікаві проекти, ринкова оплата, гарний колектив. Надсилайте резюме та приєднуйтеся до нас.

Варто зазначити, що зміни незначні. Проте навіть невеликі штрихи роблять дизайн привабливішим, принаймні на перший погляд.

Стартове вікно пошуку відмовилося від старої прямокутної форми на користь трохи більше округлого дизайну. Те саме стосується й іншого інтерфейсу. Старе тло сірого кольору змінилося на біле. Щоб пристосуватися до цих змін, дизайнери Google вирішили сильніше виділити тіні блоків інтерфейсу.

У цілому через нові візуальні зміни зовнішній вигляд Google Now став акуратнішим. Нещодавно така сама доля змінила і Календар.

Зміни помітив користувач Reddit, який і поділився новим видом інтерфейсу з іншими користувачами. Поки що залишається невідомим, коли Google випустить новий дизайн “у світ”.

Джерело: The Next Web

Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Кривий Ріг, Вінниця, Херсон, Черкаси, Житомир, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Івано-Франківськ, Кременчук, Тернопіль, Луцьк, Ужгород, Кам'янець-Подільський, Стрий - за статистикою саме з цих міст програмісти найбільше переїжджають працювати до Львова. А Ви розглядаєте relocate?


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *