Google представила майданчик 3d-об’єктів Poly


Дізнайтесь більше про нові кар'єрні можливості в EchoUA. Цікаві проекти, ринкова оплата, гарний колектив. Надсилайте резюме та приєднуйтеся до нас.

Google давно стала на шлях популяризації віртуальної і доповненої реальності серед користувачів своїх продуктів. Компанія вже представила ARCore і Daydream, що дозволяють кожному ввійти до віртуального світу, наповненого 3d-сценами і об’єктами, прямо з екрана свого мобільного телефону.

Необхідність у 3d-об’єктах

Більшість розробників ігор вже роблять контент, працюючий у віртуальній і доповненій реальностях. Із розширенням ринку AR і VR постає необхідність у 3d-об’єктах. І попри те, що Google вже представила широкому користувачеві безкоштовні рішення зі створення подібних об’єктів – Tilt Brush і Blocks, їхніх можливостей явно бракує дизайнерам і розробникам VR і AR-додатків.

Тому компанія прийняла рішення трохи полегшити і важку роботу творців 3d-контенту, запустивши новий майданчик і сховище величезної кількості 3d-об’єктів і сцен. Продукт набув назви Poly. Цей веб-сайт спростить способи обміну створеними 3d-об’єктами між користувачами, а також надасть доступ до вже завантаженого матеріалу.

Що вміє Poly?

Poly повністю інтегрована з Tilt Brush і Blocks, дозволяє розробникам безпосередньо публікувати свої творіння з обох інструментів. На додаток до цього, OBJ-файли можуть бути завантажені на сайт. Вже зараз Poly має у своїй колекції тисячі 3d-об’єктов і сцен, упорядкованих за різними категоріями. Користувачі можуть використати безліч доступних фільтрів для пошуку необхідного об’єкта.

Усі завантажувані на платформу об’єкти захищені публічною ліцензією Creative Commons і можуть бути використані для подальшої роботи і створення нових об’єктів. Це означає, що кожен об’єкт на сайті може бути завантажений у Tilt Brush або Blocks і змінений. Коли змінений об’єкт буде завантажений знову на платформу, Poly автоматично створить посилання на його оригінал і автора.

Усі об’єкти платформи можуть бути розшарені у вигляді гіфок, із можливістю вибору кута огляду і швидкості анімації. Кожна створена анімація далі може бути переглянута за допомогою Cardboard або в режимі перегляду в Daydream.

Де використати Poly?

Якщо у Вас з’явився інтерес до створення 3d-об’єктів для VR, ARCore від Google або ARKit від Apple, Poly доступна Вам у будь-який слушний час. Google також пообіцяла випуск API для роботи з платформою. Розробники повинні зареєструватися для доступу до превью-версії, яка була анонсована 1 листопада.

Джерело: Digital Trends

Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Кривий Ріг, Вінниця, Херсон, Черкаси, Житомир, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Івано-Франківськ, Кременчук, Тернопіль, Луцьк, Ужгород, Кам'янець-Подільський, Стрий - за статистикою саме з цих міст програмісти найбільше переїжджають працювати до Львова. А Ви розглядаєте relocate?


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *