GitHub ввела функцію пошуку репозиторіїв за ліцензіями


Дізнайтесь більше про нові кар'єрні можливості в EchoUA. Цікаві проекти, ринкова оплата, гарний колектив. Надсилайте резюме та приєднуйтеся до нас.

3 листопада компанія GitHub у своєму блозі повідомила, що тепер користувачі можуть шукати репозиторії за їхніми ліцензіями. Знайти конкретну ліцензію можна за допомогою запиту як-от: license:mit чи license:gpl-3.0. Якщо ж необхідно знайти репозиторії під певним сімейством ліцензій, наприклад, Creative Commons, то треба скористатися запитом license:cc. На сторінку розширеного пошуку був доданий новий фільтр ліцензій, щоб допомогти користувачам вибрати правильний запит.

Із цим оновленням користувачі побачать ліцензії на репозиторії в ще більшій кількості місць на GitHub: профілях організацій і користувачів, вкладці Discover Repositories і в результатах пошуку.

Розробники сподіваються, що інформація про ліцензії допоможе користувачам знайти проекти, в які вони хотіли б внести свій вклад, а також корисні проекти, що відповідають їхнім вимогам до ліцензування. Для отримання повнішої інформації Ви можете ознайомитися із документацією з пошуку репозиторіїв за допомогою ліцензій.

Якщо Ви хочете дізнатися більше про самі ліцензії, то Вам варто звернути увагу на наш матеріал.

Джерело: блог GitHub

Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Кривий Ріг, Вінниця, Херсон, Черкаси, Житомир, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Івано-Франківськ, Кременчук, Тернопіль, Луцьк, Ужгород, Кам'янець-Подільський, Стрий - за статистикою саме з цих міст програмісти найбільше переїжджають працювати до Львова. А Ви розглядаєте relocate?


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *