Intel анонсувала нове покоління процесорів зі вбудованим відеочіпом AMD


Дізнайтесь більше про нові кар'єрні можливості в EchoUA. Цікаві проекти, ринкова оплата, гарний колектив. Надсилайте резюме та приєднуйтеся до нас.

Компанія Intel оголосила про початок співпраці зі своїм прямим конкурентом у галузі виробництва процесорів, компанією AMD. За словами представника Intel Крістофера Уолкера, компанія поставила перед собою мету зробити 8-ме покоління процесорів тонше, легше, але водночас й потужніше за всі представлені на ринку мобільні процесори.

Що маємо зараз?

До нинішнього моменту кожен користувач стояв перед вибором виду портативного комп’ютера. З одного боку, тонкі й легкі рішення з використанням процесорів U-серії, а з іншого – продуктивні комп’ютери із дискретною графікою та H-серією процесорів. Проте останні важко назвати портативним рішенням – вони виявились набагато більшими, ніж їхні аналоги U-серії.

Виважене рішення Intel

Своїм рішенням про співпрацю з AMD Intel привносить до своїх процесорів якіснішу графіку, при цьому зменшуючи їх розміри. Ця ініціатива об’єднує високопродуктивні процесори H-серії з пам’яттю із надвисокою пропускною спроможністю другого покоління (High Bandwidth Memory, HBM2) і дискретні графічні рішення AMD Radeon.

Нова технологія Intel

Для цієї мети Intel розробила спеціальну технологію Embedded Multi – Die Interconnect Bridge (EMIB). Вона здатна скоротити розмір площі кристала мікросхеми більше як у два рази порівняно зі стандартними дискретними компонентами материнської плати. Це і дозволить об’єднати CPU і дискретну відеокарту в один пакет.

Яка з цього користь?

Ноутбуки, що використовують новий вид чіпа від Intel, отримають високий приріст у потужності. Одночасно з цим невеликі розміри чіпа звільнять місце для інших компонент, або ж просто дозволять зменшити розмір пристроїв. Незаперечно, що об’єднання зусиль таких двох гігантів індустрії, як Intel і AMD, дає їм перевагу над ноутбуками інших виробників, що використовують громіздкі дискретні рішення від Nvidia.

Точна дата виходу нового виду процесора дотепер невідома, але представники Intel повідомили, що виробники ноутбуків будуть здатні випустити системи на нових чіпах у першому кварталі 2018 року.

Джерело: Intel Newsroom

Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Кривий Ріг, Вінниця, Херсон, Черкаси, Житомир, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Івано-Франківськ, Кременчук, Тернопіль, Луцьк, Ужгород, Кам'янець-Подільський, Стрий - за статистикою саме з цих міст програмісти найбільше переїжджають працювати до Львова. А Ви розглядаєте relocate?


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *