Штучний інтелект офіційно отримав посвідку на проживання в Токіо


Дізнайтесь більше про нові кар'єрні можливості в EchoUA. Цікаві проекти, ринкова оплата, гарний колектив. Надсилайте резюме та приєднуйтеся до нас.

Токіо, можливо, стало першим містом, що офіційно надало посвідку на проживання штучному інтелекту. Його звуть Сібуя Мірай, і поки що він існує тільки як чат-бот і популярному месенджері Line.

Mirai перекладається з японської як “майбутнє”. Разом із “Софією” від Hanson Robotics він став одним з перших штучних об’єктів, що отримали права живих істот. Нагадаємо: нещодавно королівство Саудівської Аравії надало громадянство людиноподібному роботові Софії.

Його хобі – це фотографія і спостереження за людьми. Він любить розмовляти з ними. Поговорити з ним можна на будь-яку тему.

Управа району Сібуя

Мета Мірай – ознайомити 224 000 мешканців району з місцевими органами влади і дати їм можливість поділитися думками з посадовцями.

За словами агентства Agence France Presse, Мірай запрограмований поводитись як семирічний хлопчик. Він може листуватися з користувачами і навіть “робити невеликі зміни в селфі, які йому відправляють”.

Джерело: Futurism

Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Кривий Ріг, Вінниця, Херсон, Черкаси, Житомир, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Івано-Франківськ, Кременчук, Тернопіль, Луцьк, Ужгород, Кам'янець-Подільський, Стрий - за статистикою саме з цих міст програмісти найбільше переїжджають працювати до Львова. А Ви розглядаєте relocate?


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *