Google Асистент навчився розпізнавати музику


Дізнайтесь більше про нові кар'єрні можливості в EchoUA. Цікаві проекти, ринкова оплата, гарний колектив. Надсилайте резюме та приєднуйтеся до нас.

7 листопада, вийшло масштабне оновлення Google Асистента. Тепер голосовий помічник уміє розпізнавати пісні в режимі реального часу на будь-яких пристроях.

Що за пісня?

Достатньо запитати у Асистента: “Що зараз грає?” – і на екрані вмить спливе віконце з назвою музичного твору і альбому, роком випуску, ім’ям виконавця, словами пісні, а також посиланням на YouTube, Google Play Music (ще б) і Spotify. При виборі голосу як переважного способу введення в топ-листі голосових запитів тепер з’явився варіант “Що за пісня?“.

Раніше Google Асистент вже вмів розпізнавати музику, але значно поступався у функціональності популярній програмі Shazam. Нова версія голосового помічника істотно розширила базу музичних творів і посилань на них в найрізноманітніших джерелах. Зазначимо також, що смартфони лінійки Pixel 2 поставляються з музичною офлайн-базою з 10 тис. пісень.

На сьогодні ця функціональність доступна тільки в США.

Джерело: The Verge

Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Кривий Ріг, Вінниця, Херсон, Черкаси, Житомир, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Івано-Франківськ, Кременчук, Тернопіль, Луцьк, Ужгород, Кам'янець-Подільський, Стрий - за статистикою саме з цих міст програмісти найбільше переїжджають працювати до Львова. А Ви розглядаєте relocate?


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *