Google тестує файловий менеджер Files Go


Дізнайтесь більше про нові кар'єрні можливості в EchoUA. Цікаві проекти, ринкова оплата, гарний колектив. Надсилайте резюме та приєднуйтеся до нас.

Компанія Google готується представити новий мобільний додаток Files Go, який дозволить користувачам Android із легкістю управляти файлами, передавати їх на інші пристрої в режимі офлайн, а також, за необхідності, звільняти місце в пам’яті своїх телефонів. За словами представників Google, додаток буде доступним у всьому світі на початку грудня 2017 року.

Додаток уперше було виявлено редакцією сайту 9to5google в магазині додатків Play Store, де він був розміщений за програмою раннього доступу для тестування. Їй також вдалося дізнатись про основні функції додатка з його опису.

Основні функції Files Go

Менеджер файлів і майстер очищення пам’яті

Як виявилося, додаток є комбінацією менеджера файлів, утилітами для передачі даних і майстра очищення пам’яті. На головному екрані меню можна побачити об’єм зайнятого дискового простору і додаток для очищення кеша додатків.

На іншому екрані можна побачити тип файлів, що зберігаються, серед яких є “Зображення”, “Відео” і “Аудіо”, а також розділ ” Отримані”. У міру просування за категоріями можна фільтрувати файли, що відображаються, залишивши, наприклад, тільки ті, які були зроблені на камеру або завантажені з месенджера.

Передача даних

Крім того, однією з найбільш примітних функцій Files Go є утиліта для передачі файлів по Bluetooth. Швидше за все ця функція є аналогом AirDrop від Apple, яка також використовує Bluetooth-з’єднання для обміну фотографіями, відео, документами і контактами з найближчими пристроями Apple.

Судячи зі скриншотів додатка, для обміну даними на обох пристроях має бути запущений додаток Files Go.

Відсилання до Android Go

Деякі експерти припускають, що нове застосування від Google розробляється тільки для ринків, що розвиваються, підкреслюючи його можливості для роботи в режимі офлайн і брендуючи словом Go. Саме додавання слова Go є, на їх думку, деяким відсиланням до Android Go – полегшеної версії ОС для телефонів низької цінової категорії.

Джерело: TechCrunch

Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Кривий Ріг, Вінниця, Херсон, Черкаси, Житомир, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Івано-Франківськ, Кременчук, Тернопіль, Луцьк, Ужгород, Кам'янець-Подільський, Стрий - за статистикою саме з цих міст програмісти найбільше переїжджають працювати до Львова. А Ви розглядаєте relocate?


Коментарі 1

  • Однією з найбільш примітних функцій Files Go є утиліта для передачі файлів по Bluetooth. Ну що тут сказати, нехаю ці функцію продадуть Apple. 100% що ніякої аудиторії цей додаток не принесе, навіщо він потрібен? Хто буде їм користуватися? Гугл запізнився з цим на 5 років. Хто ще передає дані по блютузу (масово)? Я по блютузу 1 раз на рік може щось передам та й все. Це лише моя думка.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *