Учені з’ясували, що алюмінієва фольга дійсно покращує сигнал Wi-Fi


Дізнайтесь більше про нові кар'єрні можливості в EchoUA. Цікаві проекти, ринкова оплата, гарний колектив. Надсилайте резюме та приєднуйтеся до нас.

Зазначимо, що лайфхаку з посилення сигналу Wi-Fi роутера вже понад 5 років, але вчені вирішили перевірити його на життєздатність тільки зараз.

Фольга працює!

Співробітники Дартмутського коледжу провели низку експериментів і встановили, що алюмінієва фольга навколо антени роутера дійсно здатна посилити сигнал. Результати своєї роботи вони описали у статті. Виявилось, що фольга здатна не лише поліпшити сигнал, але й збільшити радіус його поширення, а також створити перешкоду для небажаного підключення до роутера.

У статті вказано, що фольга спрямовує сфокусований сигнал на потрібний пристрій, при цьому відрізуючи інші пристрої поблизу через вузьку ширину покриття. У такий спосіб досягається імпровізований захист з’єднання від стороннього втручання. Учені також додали, що використання роутера з додатковим захисним екраном з фольги знижує споживання електроенергії.

WiPrint

Під час проведення експериментів учені випробували багато форм відбивачів, серед яких була знайдена унікальна, збільшуюча прийом сигналу в лабораторії. Вони також створили програму WiPrint, яка друкує на 3d-принтері відбивачі із заданими параметрами покриття приміщення і безпеки підключення.

Всього за $35 Ви можете надрукувати відбивач необхідної індивідуальної конфігурації. Запропонований нами спосіб перевершує антени, вартість яких сягає $1000.

Ця Жу, асистент Дартмутського коледжу

На жаль, ПЗ WiPrint дотепер недоступне для загального користування. Проте з упевненістю можна сказати, що алюмінієва фольга дійсно працює. І це доведено вченими!

Джерело: TechCrunch

Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Кривий Ріг, Вінниця, Херсон, Черкаси, Житомир, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Івано-Франківськ, Кременчук, Тернопіль, Луцьк, Ужгород, Кам'янець-Подільський, Стрий - за статистикою саме з цих міст програмісти найбільше переїжджають працювати до Львова. А Ви розглядаєте relocate?


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *