Waymo запустила в Аризоні перші повністю автономні автомобілі


Дізнайтесь більше про нові кар'єрні можливості в EchoUA. Цікаві проекти, ринкова оплата, гарний колектив. Надсилайте резюме та приєднуйтеся до нас.

Одна з провідних компаній з розробки безпілотних автомобілів, що вийшла зі складу Google Waymo, 8 листопада офіційно представила свої перші повністю автономні машини, здатні їздити без страхуючого водія.

Як вони влаштовані?

Вони є модифікованими мінівенами Chrysler Pacifica, оснащеними всім необхідним для автономного пересування. Безпілотні мінівени також оснащені екранами, що відображають актуальну інформацію для пасажирів (наприклад, дозволену швидкість на ділянці або наявність пішоходів).

Протягом декількох років Waymo вдосконалювала свій винахід, примушуючи його щодня проходити мільйони миль і тисячі різноманітних вірогідних дорожніх сценаріїв. Особлива увага приділялася питанням безпеки, тому тестові моделі забезпечені запасним кермом і кнопкою примусової зупинки на випадок непередбаченої ситуації.

Коли можна буде покататися?

Перші пасажири вже можуть покататися на “розумному” автомобілі. Перед випуском машин “в маси” Waymo влаштувала спеціальну програму, під час якої учасникам пропонувалося пересуватися містом на безпілотних мінівенах, щоб оцінити, як нові машини зможуть вписатися в повсякденне життя. Спершу в кожній машині сидів страхуючий водій, але з 8 листопада машини стали повністю автономними.

Пізніше Waymo планує запустити комерційний проект за поданням послуг безпілотних таксі в місті Фенікс і за його межами. Схоже, що Uber незабаром матиме ще одного серйозного конкурента.

Джерело: блог Waymo

Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Кривий Ріг, Вінниця, Херсон, Черкаси, Житомир, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Івано-Франківськ, Кременчук, Тернопіль, Луцьк, Ужгород, Кам'янець-Подільський, Стрий - за статистикою саме з цих міст програмісти найбільше переїжджають працювати до Львова. А Ви розглядаєте relocate?


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *