У GitHub з’явилася можливість архівації репозиторіїв


Дізнайтесь більше про нові кар'єрні можливості в EchoUA. Цікаві проекти, ринкова оплата, гарний колектив. Надсилайте резюме та приєднуйтеся до нас.

Учора, 8 листопада, компанія GitHub повідомила про додавання у свій сервіс функції архівації репозиторіїв. Навіть якщо репозиторій більше не підтримується, це не означає, що власник хоче видалити його. Тому розробники вирішили додати функцію архівації, яка дозволяє зробити репозиторій доступним тільки для читання.

Функція робить репозиторій доступним тільки для читання для всіх користувачів, включаючи його творця. Це стосується і задач, pull-запитів, міток, гілок – усіх його елементів. Проте користувачі зможуть форкати архівований репозиторій. Це дасть змогу продовжити розробку в іншому місці.

Для архівації свого репозиторія треба перейти на вкладку Repository Settings і натиснути на Archive this repository.

До того як виконати цю дію, користувачам слід переконатися в тому, що вони змінили його налаштування і закрили всі відкриті задачі й pull-запити. Також необхідно оновити README і опис проекту, з метою попередження нових відвідувачів.

Щоб розархівувати репозиторій, треба просто натиснути кнопку Unarchive. Зверніть увагу на те, що більшість налаштувань заблокованого репозиторія прихована. Для їх зміни треба буде зробити розархівування.

GitHub регулярно отримує невеликі, але зручні в роботі фічі. Почитати про них Ви можете у відповідному розділі нашого сайту.

Джерело: блог GitHub

Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Кривий Ріг, Вінниця, Херсон, Черкаси, Житомир, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Івано-Франківськ, Кременчук, Тернопіль, Луцьк, Ужгород, Кам'янець-Подільський, Стрий - за статистикою саме з цих міст програмісти найбільше переїжджають працювати до Львова. А Ви розглядаєте relocate?


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *