Mozilla випустила невеликий навчальний курс із відладки JavaScript


Дізнайтесь більше про нові кар'єрні можливості в EchoUA. Цікаві проекти, ринкова оплата, гарний колектив. Надсилайте резюме та приєднуйтеся до нас.

console.log () – дієвий спосіб вивести налагоджувальну інформацію,  не заважаючи при цьому користувачеві. Проте він не є повноцінним відладником і добре працює тільки з невеликим об’ємом інформації. Якщо ж код складний і великий, то доведеться використати справжній відладник.

Саме тому розробники вирішили додати до навчального майданчика Firefox Devtools Playground новий розділ,  присвячений відладці JS-коду. Вони розробили 4 невеликих уроки, в яких для вивчення і виправлення простого ToDo-додатка використовується Відладник Firefox.

Усі уроки доступні безкоштовно, а код викладений на GitHub. З Відладником Firefox можна ознайомитися за допомогою невеликого ввідного відео:

Джерело: Mozilla Hacks

Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Кривий Ріг, Вінниця, Херсон, Черкаси, Житомир, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Івано-Франківськ, Кременчук, Тернопіль, Луцьк, Ужгород, Кам'янець-Подільський, Стрий - за статистикою саме з цих міст програмісти найбільше переїжджають працювати до Львова. А Ви розглядаєте relocate?


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *