Chrome блокуватиме дратівливі редиректи на непотрібні сайти


Дізнайтесь більше про нові кар'єрні можливості в EchoUA. Цікаві проекти, ринкова оплата, гарний колектив. Надсилайте резюме та приєднуйтеся до нас.

8 листопада Google повідомила, що в нових версіях браузера вживатиме заходів щодо блокування рекламних сторінок і дратівливих спливаючих вікон. У своєму блозі компанія розповіла, що в кожному п’ятому відгуку згадувалася інформація про перенаправлення на небажані сайти. Google вирішила розв’язати цю проблему.

Починаючи з версії 64, Chrome автоматично запобігатиме несподіваній переадресації з однієї сторінки на іншу. Тепер браузер блокуватиме редиректи і попереджатиме про це користувача. Приклад подібної дії Ви можете спостерігати на картинці:

Інша проблема, на яку часто нарікають користувачі, – це те, що при натисненні на нове посилання відкривається не лише нова вкладка, але й відбувається перенаправлення з початкової сторінки на абсолютно нову, непотрібну. Google стверджує, що це відбувається через обхід блокувальника спливаючих вікон. У Chrome 65 розробників реалізують функцію блокування цих небажаних направлень на новий URL.

Також Google бореться з агресивнішими редиректами, замаскованими під кнопки та інші елементи управління. Вони, фактично, відправляють користувачів на нову сторінку з прозорим оверлеєм, що призводить до появи багатьох спливаючих вікон, які з’являються при кліці у будь-якому місці на сторінці. Блокувальник спливаючих вікон Chrome почне запобігати подібним діям на початку січня.

Компанія працює і над деякими іншими функціями, що допоможуть зробити серфінг менш дратівливим. Наприклад, Chrome 64 автоматично не відтворюватиме відео зі звуком. У майбутньому версії браузера будуть також блокувати надмірно нав’язливу і дратівливу рекламу. Chrome 64 нині знаходиться в попередньому бета-тестуванні. Його вихід очікується на початку наступного року.

Джерело: Engadget

Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Кривий Ріг, Вінниця, Херсон, Черкаси, Житомир, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Івано-Франківськ, Кременчук, Тернопіль, Луцьк, Ужгород, Кам'янець-Подільський, Стрий - за статистикою саме з цих міст програмісти найбільше переїжджають працювати до Львова. А Ви розглядаєте relocate?


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *