Творець Pokemon Go оголосив про вихід гри по всесвіту “Гаррі Поттер”


Дізнайтесь більше про нові кар'єрні можливості в EchoUA. Цікаві проекти, ринкова оплата, гарний колектив. Надсилайте резюме та приєднуйтеся до нас.

Важко переоцінити успіх гри Pokemon Go. Саме вона стала першою ластівкою в зростаючій популярності й повсюдному використанні AR. Niantic Labs анонсувала гру Harry Potter: Wizards Unite, яка за попередніми даними повинна вийти 2018 року.

Спадкоємець Pokemon Go

Гра розробляється спільно з Warner Brothers Interactive та її дочірньою фірмою Portkey Games. Деталі механіки гри все ж залишаються не розкритими. Проте точно відомо, що гра буде схожа у своїй стилістиці на Ingress і Pokemon Go, ідеєю яких було блукання реальним світом зі збором віртуальних бонусів, захистом тренувальних майданчиків і вивченням їх оточення.

Завдяки величезній фанатській базі франшизи “Гаррі Поттера” можна з упевненістю сказати, що до цієї гри буде виявлена величезна цікавість. У своїй офіційній заяві представники Niantic Labs сказали:

Гравці вивчатимуть заклинання, досліджуватимуть райони своїх міст, щоб виявити і битися з багатьма легендарними тваринами франшизи, а також об’єднуватися з іншими гравцями в гільдії для проведення боїв проти сильних ворогів.

Наявний аналог

Зазначимо, компанія-розробник Maguss раніше вже представила свою ідею об’єднання фантастичного світу магії з реальним:

Джерело: TechCrunch

Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Кривий Ріг, Вінниця, Херсон, Черкаси, Житомир, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Івано-Франківськ, Кременчук, Тернопіль, Луцьк, Ужгород, Кам'янець-Подільський, Стрий - за статистикою саме з цих міст програмісти найбільше переїжджають працювати до Львова. А Ви розглядаєте relocate?


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *