Logitech виведе з ладу всі хаби Harmony Link у 2018 році


Дізнайтесь більше про нові кар'єрні можливості в EchoUA. Цікаві проекти, ринкова оплата, гарний колектив. Надсилайте резюме та приєднуйтеся до нас.

Компанія Logitech повідомила користувачів про завершення підтримки хабів лінійки Harmony Link. Проблема полягає в тому, що у березні 2018 року спливає термін дії ліцензії на сертифікацію продуктів, яку компанія не хоче подовжувати.

Без ліцензії

Без цієї ліцензії Logitech не має права надалі виробляти і підтримувати продукти Harmony Link. Тому і було прийняте рішення про повсюдне відключення цих пристроїв за допомогою випуску спеціального виду прошивки, яка порушить усю лінійку хабів. Відома навіть дата її виходу – 16 березня 2018 року.

Цікава пропозиція

Спочатку представники Logitech запропонували невдоволеним користувачам оновити свої старі девайси на більше просунуті Harmony Hub зі знижкою в 35 %. Проте після хвилі обурень і погроз судовими позовами на компанію, голова Logitech Harmony Рорі Дулі повідомив, що подібна ідея була помилкою з боку виробника.

Кожен власник старого пристрою Harmony Link незалежно від того, коли був придбаний девайс, отримає новий Harmony Hub безкоштовно.

Дулі також наголосив, що навіть не зареєстровані у базі даних Logitech пристрої можуть бути обмінені на нові версії. Він додав, що подібна ситуація не повинна повторитися в майбутньому з користувачами сучасних Harmony Hub.

Спостерігаючи за перебігом подій з Harmony Link, можна зазначити, що кожен користувач воліє отримувати підтримку своїх пристроїв протягом усього їх життєвого циклу. Ми не змогли забезпечити цього нашим клієнтам. Проте ми винесли уроки із ситуації, що склалася, тому врахуємо це в підтримці продукту Harmony Hub.

Джерело: Übergizmo

Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Кривий Ріг, Вінниця, Херсон, Черкаси, Житомир, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Івано-Франківськ, Кременчук, Тернопіль, Луцьк, Ужгород, Кам'янець-Подільський, Стрий - за статистикою саме з цих міст програмісти найбільше переїжджають працювати до Львова. А Ви розглядаєте relocate?


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *