Volkswagen і Google впроваджують квантові обчислення в автомобілебудування


Дізнайтесь більше про нові кар'єрні можливості в EchoUA. Цікаві проекти, ринкова оплата, гарний колектив. Надсилайте резюме та приєднуйтеся до нас.

Автоконцерн Volkswagen і Google збираються трансформувати і поліпшити наявні підходи у галузі автомобілебудування. Їх партнерство покликане впровадити квантові обчислення для вирішення деяких фундаментальних проблем, пов’язаних з автомобілями.

Серед них оптимізація трафіка на дорогах, створення нових матеріалів для виробництва автомобілів, більш інтелектуальне машинне навчання. Саме за допомогою останнього стане можливим підвищення якості наявних і створення нових технологій, наприклад, батареї електромобілів зі збільшеним об’ємом і скороченим часом зарядки.

Головний директор Volkswagen з ІТ Мартін Хофман у своїй заяві зазначив:

Ми в Volkswagen хочемо першими використати квантові обчислення для корпоративних процесів, щойно ця технологія стане доступною для комерційного застосування.

Зрозуміло, квантовий комп’ютер не є панацеєю, але він здатний вести розрахунки на порядок швидше за звичайний комп’ютер. Саме це і вимагається в умовах великих об’ємів даних, необхідних для проведення симуляцій і навчання ШІ.

Поки що це партнерство полягає тільки в дослідженні нових технологій. Проте в майбутньому подібні колаборації та об’єднання компаній можуть стати звичною справою. Більшість із них орієнтуються на ширший спектр питань, ураховуючи створення єдиної екосистеми міст, а не зосередження лише на проблемах транспортних засобів.

Зауважимо, що це не перше партнерство автовиробника з IT-компанією. У червні 2017 року Volkswagen оголосила про початок співпраці з Nvidia, покликаного поліпшити технології ШІ, які компанія планує включити у свою лінійку продуктів для автомобілів.

Додамо, що багато компаній вже зробили величезні кроки на шляху впровадження квантових комп’ютерів у повсякденне життя. Так, Intel здійснила серйозний прорив у галузі квантових обчислень, розробивши надпровідний 17-кубітний процесор. Microsoft повідомила, що займається створенням мови програмування для квантових комп’ютерів, а Калтех розробив чіп, що зберігає квантову інформацію у вигляді фотонів.

Джерело: TechCrunch

Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Кривий Ріг, Вінниця, Херсон, Черкаси, Житомир, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Івано-Франківськ, Кременчук, Тернопіль, Луцьк, Ужгород, Кам'янець-Подільський, Стрий - за статистикою саме з цих міст програмісти найбільше переїжджають працювати до Львова. А Ви розглядаєте relocate?


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *