Apple виводить свою безкоштовну навчальну програму з мови Swift на міжнародний рівень


Дізнайтесь більше про нові кар'єрні можливості в EchoUA. Цікаві проекти, ринкова оплата, гарний колектив. Надсилайте резюме та приєднуйтеся до нас.

З моменту запуску програми навчання програмістів у вищих навчальних закладах її популярність лише збільшується. За 6 місяців програму Swift Curriculum встигли впровадити у свої навчальні плани на 2017-2018 навчальний рік близько 30 різних коледжів США.

Впровадження програми на міжнародному рівні

Зараз представники компанії розповіли, що більше як 20 вищих шкіл і університетів за межами штатів упровадили програму розробки додатків Swift Curriculum. Серед них університети Данії, Нідерландів, Нової Зеландії і Великої Британії.

RMIT, Королівський технологічний університет Мельбурна також упровадив програму курсу і пропонуватиме його проходження в режимі онлайн. Студенти Університету отримають можливість відвідувати лекції, перебуваючи в кампусі. Крім того, Університет пропонує стипендії шкільним учителям, які готові проводити курси з програмування серед школярів, а також організовувати безкоштовний курс літньої школи для старшокласників.

Навчальні програми Apple

Apple тривалий час надає різні інструменти навчання програмуванню в усіх вікових групах. Swift Curriculum орієнтований на учнів старших класів, а Swift Playgrounds націлений на найменших користувачів і програмістів-початківців.

У своїй заяві головний виконавчий директор Apple Тім Кук наголосив:

Ми запустили ініціативу Everyone Can Code менше року тому з амбітною метою – запропонувати навчання програмуванню якмога більшій кількості людей. Наша програма стала неймовірно популярною серед американських шкіл і коледжів, і сьогоднішня заява про розширення програми, вихід на міжнародний рівень, знаменує собою важливий крок у напрямі досягнення нашої мети.

Він також додав, що пишається партнерськими відносинами з багатьма ВНЗ світу, які поділяють прагнення Apple розширити можливості студентів у галузі програмування, оскільки саме молодше покоління здатне змінити світ на краще.

Джерело: Engadget

Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Кривий Ріг, Вінниця, Херсон, Черкаси, Житомир, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Івано-Франківськ, Кременчук, Тернопіль, Луцьк, Ужгород, Кам'янець-Подільський, Стрий - за статистикою саме з цих міст програмісти найбільше переїжджають працювати до Львова. А Ви розглядаєте relocate?


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *