Редаговані скриншоти і VK Messenger у бічній панелі: випущений браузер Opera 49


Дізнайтесь більше про нові кар'єрні можливості в EchoUA. Цікаві проекти, ринкова оплата, гарний колектив. Надсилайте резюме та приєднуйтеся до нас.

8 листопада була випущена нова версія браузера Opera, що містить декілька нових фічів і поліпшення старих. Стисло розповімо про найважливіші з них.

Скриншоти

Представлений в Opera 48, нативний інструмент для створення скриншотів отримав нові можливості. Тепер скриншоти можна редагувати:

Зробити скриншот можна, натиснувши на іконку камери у бічній панелі або використавши комбінацію клавіш Ctrl+Shift+5 (⌘ + ⇧ + 5 для macOS). На екрані з’явиться регульована рамка, за допомогою якої можна захопити потрібну частину екрана.

Потім стають доступними різні інструменти: олівець, розмиття, масштабування, емодзи і селфі-камера. Завершивши редагування, можна відправити скриншот до буфера обміну або ж зберегти на диску.

VR-плеєр

Opera 49 – перший браузер, що підтримує пряме відтворення панорамного відео відразу в гарнітурах віртуальної реальності. У роботі над цією можливістю компанія працювала із 360 Labs, фахівцями в галузі панорамних фото і відео з ефектом занурення.

Новий плеєр самостійно виявляє підключений VR-пристрій. При спробі відкрити панорамне відео з’являється кнопка “Дивитися в VR”, і відео в один клик починає відтворюватися на пристрої. Крім того, для огляду більше не потрібна миша або клавіатура – достатньо просто дивитися в потрібну сторону.

VK Messenger з коробки

Нарівні з Facebook Messenger, WhatsApp і Telegram, VK Messenger тепер вбудований у браузер.

Додана в Opera 45 бічна панель з мессенджерами дозволила поєднати спілкування з пошуком інформації – немає потреби тримати відкритою зайву вкладку, щоб відповісти на повідомлення.

Просте налаштування

Даний інструмент прийшов на зміну “Налаштуванню стартової сторінки”. “Просте налаштування” допоможе вибрати тему, шпалери і задати базові налаштування браузера.

П’ять нових валют у конвертері

Спливаючий пошуковий інструмент був фішкою браузера, починаючи з Opera 39. Утиліта дозволяє шукати виділений текст у стандартній пошуковій системі або ж скопіювати його в буфер обміну.

У Opera 48 цей інструмент отримав конвертер валют, одиниць виміру і часових поясів у звичні користувачеві. У свіжій версії була додана підтримка ще 16 одиниць виміру і 5 валют:

  1. Гривня (UAH, ₴).
  2. Тенге (KZT, ₸).
  3. Ларі (GEL, ლ).
  4. Єгипетський фунт (EGP, E£).
  5. Білоруський рубль (BYN).

Вдосконалений приватний режим

Тепер приватний режим нагадує стандартну світлу тему браузера із затемненим адресним рядком. Ця зміна була додана через скарги користувачів на сильну стомлюваність очей.

З повним списком змін в Opera 49 можна ознайомитися на спеціальній сторінці.

Джерело: блог Opera

Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Кривий Ріг, Вінниця, Херсон, Черкаси, Житомир, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Івано-Франківськ, Кременчук, Тернопіль, Луцьк, Ужгород, Кам'янець-Подільський, Стрий - за статистикою саме з цих міст програмісти найбільше переїжджають працювати до Львова. А Ви розглядаєте relocate?


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *