Біл Гейтс планує побудувати “розумне місто” в Аризоні


Дізнайтесь більше про нові кар'єрні можливості в EchoUA. Цікаві проекти, ринкова оплата, гарний колектив. Надсилайте резюме та приєднуйтеся до нас.

10 листопада стало відомо, що одна з інвестиційних компаній Біла Гейтса витратила $80 млн (майже 4,8 млрд руб.) на початок реалізації ідеї “розумного міста”. Схоже, мільярдер вирішив розпочати створення нового співтовариства в далекій західній долині. Величезна ділянка землі, розташована десь у 45 хв їзди на захід від міста Фенікс, штат Аризона.

Передбачається, що територія має 10117 га землі й набула назви “Бельмонт”. За даними Belmont Partners, інвестиційної групи з нерухомості, мета проекту полягає в перетворенні купленої землі на “розумне місто”:

Бельмонт створить перспективне співтовариство з комунікаціями та інфраструктурою, які використовуватимуть передові технології, спроектовані навколо високошвидкісних цифрових мереж, центрів обробки інформації, нових технологій виробництва і моделей дистрибуції, автономного транспорту та логістичних вузлів.

Рональд Шотт, член Arizona Technology Council (рада Аризони з технологій), говорить, що придбана компанією Гейтса земля є гарним місцем. Частково цьому сприяє автострада I-11, яка проходитиме через Бельмонт і сполучатиме “розумне місто” з Лас-Вегасом.

За даними Belmont Partners, близько 1,5 тис. га землі призначені для офісів, комерційних і торговельних приміщень, 190 га будуть використані для будівництва державних шкіл. Також у проекті передбачене місце для будівництва 80 тис. жилих приміщень. Про терміни початку будівництва інформації дотепер немає.

Джерело: KGW

Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Кривий Ріг, Вінниця, Херсон, Черкаси, Житомир, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Івано-Франківськ, Кременчук, Тернопіль, Луцьк, Ужгород, Кам'янець-Подільський, Стрий - за статистикою саме з цих міст програмісти найбільше переїжджають працювати до Львова. А Ви розглядаєте relocate?


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *