Google видалить із Play Store всі додатки, що зловживають спеціальними можливостями Android


Дізнайтесь більше про нові кар'єрні можливості в EchoUA. Цікаві проекти, ринкова оплата, гарний колектив. Надсилайте резюме та приєднуйтеся до нас.

Google проінформувала більшість Android-розробників, які завантажили свої додатки на майданчик Play Store, про плани з видалення всіх програм, які зловживають використанням спеціальних можливостей OC.

Додатки видалять протягом 30 днів

Користувач Reddit поділився текстом листа, у якому компанія переконливо просить розробників переглянути функції додатків протягом 30 днів.

Усі додатки, які використовують функції системи для користувачів з обмеженими можливостями, але не призначені для таких людей, не повинні мати цієї функціональності. Інакше вони будуть видалені з магазину додатків.

Розробники також зобов’язані продемонструвати, як саме і чому їхні додатки використовують спеціальні можливості. Сторінка додатка в магазині повинна містити в описі інформацію про використання спеціальних функцій ОС.

Як і де зловживають функціональністю?

Ми вже писали про те, що спеціальні можливості ОС використовуються зловмисниками в їх підступних цілях. Віруси використовують функції кейлогера, тобто записують натиснення клавіш. Також віруси видають себе за додатки із функціями для людей з обмеженими можливостями, які запитують у користувача їх включення.

Щойно вони це роблять, віруси отримують права адміністратора, за допомогою яких стає можливим завантажувати і встановлювати інші шкідливі програми і виконувати різні операції у фоновому режимі.

Дві сторони медалі

Розробник AutoTools Жоао Діас у повідомленні веб-сайту Android Police сказав:

Як і багато інших правил Google, що повідомляють про видалення додатків, які порушують політику компанії, нова заява також не має чіткого формулювання. Якщо ми розумітимемо її буквально, то додатки для людей з обмеженими можливостями також потрапляють під правила видалення з магазину, оскільки їх можуть використати люди без обмежень.

Джерело: Bleeping Computer

Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Кривий Ріг, Вінниця, Херсон, Черкаси, Житомир, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Івано-Франківськ, Кременчук, Тернопіль, Луцьк, Ужгород, Кам'янець-Подільський, Стрий - за статистикою саме з цих міст програмісти найбільше переїжджають працювати до Львова. А Ви розглядаєте relocate?


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *