У Китаї побудують поліцейський відділок, керований штучним інтелектом


Дізнайтесь більше про нові кар'єрні можливості в EchoUA. Цікаві проекти, ринкова оплата, гарний колектив. Надсилайте резюме та приєднуйтеся до нас.

Відділок буде обладнаний як для реєстраційних послуг, так і для складання іспиту на водійські права за допомогою симулятора. Він також буде оснащений вдосконаленою технологією розпізнавання зображень, розробленою великою китайською телекомунікаційною компанією Tencent. Громадяни зможуть використати свої обличчя як засоби ідентифікації. Це означає, що їм не доведеться заповнювати різні документи або створювати логіни для додатків. На основі зробленого зображення система надасть усю необхідну інформацію про людину.

Відділок поліції працюватиме цілодобово. Очікується, що система виходитиме з ладу набагато рідше, ніж веб-додатки, оскільки люди матимуть справу зі спеціально виділеним устаткуванням.

Межі застосування автоматизованих станцій можуть бути розширені також на інші сфери урядових установ. Китай продовжить впроваджувати в повсякденне життя своїх громадян технології штучного інтелекту.

Джерело: The Next Web

ype=WIFI&fontScale=100&pass_ticket=sTb3Aq3waz5E%2fo%2fvezjsby8py9cde2rrkcfw5bua2akj5rteou5l8eumhrfpjhbq” data – wpel – link=” external” target=”_blank” rel=”nofollow noopener noreferrer”>анонсувала початок будівництва поліцейського відділка, керованого штучним інтелектом. Автоматизований відділок поліції відкриється в одному з адміністративних центрів Китаю.

Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Кривий Ріг, Вінниця, Херсон, Черкаси, Житомир, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Івано-Франківськ, Кременчук, Тернопіль, Луцьк, Ужгород, Кам'янець-Подільський, Стрий - за статистикою саме з цих міст програмісти найбільше переїжджають працювати до Львова. А Ви розглядаєте relocate?


Trends: ??????????? ????????????

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *