Google Асистент тепер уміє ретранслювати повідомлення


Дізнайтесь більше про нові кар'єрні можливості в EchoUA. Цікаві проекти, ринкова оплата, гарний колектив. Надсилайте резюме та приєднуйтеся до нас.

Уявіть собі ситуацію, коли мама приготувала вечерю на кухні, а всі члени сім’ї знаходяться в інших кімнатах будинку. Щоб покликати всіх до столу, їй доводиться кричати на весь будинок або кликати кожного окремо.

Ретрансляція голосових звернень

Google оголосила про появу нової функції в розумному помічнику Google Асистент, який тепер може транслювати голос користувача на всі пристрої, підключені до нього, наприклад, той же Google Home. Таким чином, в описаній ситуації мама просто звернеться до Асистента на своєму телефоні або розумної колонки, сказавши: “Ok Google, транслюй: Час вечеряти!”. І це повідомлення відтвориться на всіх розумних пристроях у будинку.

Ще однією ситуацією, коли функція буде корисною, стане оповіщення членів сім’ї про те, що Ви закінчили свій робочий день і прямуєте додому. Залишаючи офіс, скажіть асистентові на телефоні: “Ok Google, транслюй: Я на прямую додому!” – і він автоматично ретранслює Ваше повідомлення на всі пристрої, у яких Ви використовуєте свій обліковий запис Google.

Де і як доступна нова функція?

Додамо, що детальна інформація про нову функцію асистента доступна на офіційному сайті підтримки Google. На даний момент ретрансляція доступна на телефонах і розумних колонках, які працюють англійською в США, Австралії, Канаді та Великій Британії. Google обіцяє незабаром доповнити список підтримуваних мов.

Додаткові можливості помічника

Варто зазначити, ми вже писали про те, що вміє розумний помічник Google. На момент виходу сервісу він міг відповідати на письмові та усні запити, встановлювати будильник, відповідати на прості запитання і писати Вашим друзям. Він доступний для Android TV, розумного годинника й автомобілів з ОС Android на борту. Також зауважимо, що розробники отримали SDK для роботи з Асистентом, тому ми можемо чекати на повсюдне впровадження подібних голосових помічників.

Джерело: блог Google

Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Кривий Ріг, Вінниця, Херсон, Черкаси, Житомир, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Івано-Франківськ, Кременчук, Тернопіль, Луцьк, Ужгород, Кам'янець-Подільський, Стрий - за статистикою саме з цих міст програмісти найбільше переїжджають працювати до Львова. А Ви розглядаєте relocate?


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *