Нейронна мережа навчилася генерувати кумедні назви риб


Дізнайтесь більше про нові кар'єрні можливості в EchoUA. Цікаві проекти, ринкова оплата, гарний колектив. Надсилайте резюме та приєднуйтеся до нас.

Дослідник Джанелль Шейн, яка займається навчанням нейронних мереж, вже натренувала їх генерувати рецепти, назви покемонів, імена для супергероїв і компліменти. Останній експеримент проводився над створенням назв риб.

На чому вчилася нейромережа?

Процес виявлення і відтворення закономірностей нейронною мережею супроводжується її навчанням на великих масивах вхідних даних. Цього разу випробування проводилося на множині загальних назв риб (37 265 штук) зі спеціалізованої бази даних.

Що ж з цього вийшло?

Спочатку мережа просто ліпила назви, комбінуючи звичайні слова. Проте дуже швидко вона призвичаїлась і почала видавати справжні шедеври. Спочатку може здатися, що нейронна мережа видає якесь дивне марення. Однак, ні. Згенеровані назви складно відрізнити від справжніх загальних назв риб, тому що “ці іхтіологи самі трохи того“.

“Ілюстрована ода іхтіологам”

Чорноморська солодкогубка

Довгоплавниковий камнегуб

Мала дряхлориба

Риба-псевдоріг

Свинорила кефаль

Кубинський бронекотик

Кубинська килимова акула

Не плутати зі справжніми назвами риб! Більше перлів цього експерименту шукайте в джерелі.

Джерело: блог AIweirdness

Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Кривий Ріг, Вінниця, Херсон, Черкаси, Житомир, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Івано-Франківськ, Кременчук, Тернопіль, Луцьк, Ужгород, Кам'янець-Подільський, Стрий - за статистикою саме з цих міст програмісти найбільше переїжджають працювати до Львова. А Ви розглядаєте relocate?


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *