Boston Dynamics представила нову версію собакоподібного робота


Дізнайтесь більше про нові кар'єрні можливості в EchoUA. Цікаві проекти, ринкова оплата, гарний колектив. Надсилайте резюме та приєднуйтеся до нас.

Виробник роботів Boston Dynamics представив нову версію свого собакоподібного робота SpotMini. З короткого тизера стає зрозуміло, що новий SpotMini має гладші форми і виглядає вже майже готовим до виробництва.

Немає жодних страхітливих маніпуляторів. Рухи робота також виглядають неймовірно плавними. Це демонструє, наскільки великий крок вперед зробила Boston Dynamics у прагненні створити життєздатного, схожого на тварину робота. Для порівняння подивіться на  одну з перших версій SpotMini:

Залишається незрозумілим: що саме означає напис “Coming Soon”? Чи означає це, що компанія випустить робота в роздрібну торгівлю, або ж на YouTube просто буде завантажений довший відеоролик про бота?

Стисло про проект SpotMini

SpotMini – це невеликий чотирилапий робот, який підійде для використання в офісі або вдома. Він важить 25 кг SpotMini повністю електрифікований і може працювати до 90 хв залежно від навантаження.

SpotMini наслідує всю мобільність свого старшого брата, Spot. Використовуючи свою руку з п’ятьма ступенями свободи (у попередній версії) і посиленими датчиками сприйняття, він може працювати з дрібними і великими об’єктами. Комплект датчиків включає стереокамери, глибинні камери, IMU (Inertial measurement unit, гіростабілізатор) і датчики положення і сили в кінцівках. Вони допомагають роботові в навігації і взаємодії з предметами.

Джерело: The Verge

Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Кривий Ріг, Вінниця, Херсон, Черкаси, Житомир, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Івано-Франківськ, Кременчук, Тернопіль, Луцьк, Ужгород, Кам'янець-Подільський, Стрий - за статистикою саме з цих міст програмісти найбільше переїжджають працювати до Львова. А Ви розглядаєте relocate?


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *