GitHub упровадить інструмент GVFS від Microsoft для підтримки об’ємних проектів


Дізнайтесь більше про нові кар'єрні можливості в EchoUA. Цікаві проекти, ринкова оплата, гарний колектив. Надсилайте резюме та приєднуйтеся до нас.

На конференції, що проходить Microsoft Connect (); компанії GitHub і Microsoft виступили зі спільною заявою. GitHub протягом наступних місяців надасть підтримку проекту Microsoft Git Virtual File System (GVFS) у свої продукти. Таким чином, компанія спростить роботу розробників із репозиторіями, які містять сотні тисяч і мільйони файлів.

Чому не влаштовує звичайний Git?

Microsoft створила GVFS для централізованого зберігання всього вихідного коду Windows в одному місці. Проблема з використанням Git для такої великої кодової бази полягає в тому, що він призначений, в першу чергу, для невеликих проектів, які розробники можуть завантажувати на свої локальні машини, а не для масивних кодових баз, таких як ОС Windows.

Крім того, хоча вихідний код таких проектів, як Windows, і містить мільйони файлів, розробникам не потрібен доступ до всіх. Як правило, вони потребують тільки невеликої підмножини цих загальних файлів. Зберігання всього проекту в одному репозиторії дає переваги для спільного робочого процесу – не має необхідності думати, з якого саме репозиторія скачувати частину проекту, що потребує доопрацювання.

Як допоможе GVFS?

Інструмент Microsoft призначений для усунення цієї проблеми, дозволяє розробникам скачувати з репозиторія тільки ту частину коду, яка їм потрібна, без необхідності скачування всю мільйонну файлову базу. GVFS також підтримує проведення операцій git checkout і git status тільки над тією частиною проекту, над якою програміст працює, не зачіпаючи весь репозиторій.

Підтримка GVFS

Підтримка GitHub GVFS означає, що всі чинні проекти в майбутньому можна буде ще більше розбивати на необхідні розділи. Також ця функція буде корисною для великих компаній-розробників, оскільки сервіси GitHub нададуть їм більшу свободу дій з їх базами вихідних кодів.

Джерело: VentureBeat

Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Кривий Ріг, Вінниця, Херсон, Черкаси, Житомир, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Івано-Франківськ, Кременчук, Тернопіль, Луцьк, Ужгород, Кам'янець-Подільський, Стрий - за статистикою саме з цих міст програмісти найбільше переїжджають працювати до Львова. А Ви розглядаєте relocate?


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *