Microsoft представила технологію для парного програмування Live Share


Дізнайтесь більше про нові кар'єрні можливості в EchoUA. Цікаві проекти, ринкова оплата, гарний колектив. Надсилайте резюме та приєднуйтеся до нас.

На конференції Microsoft Connect (); 2017 компанія оголосила про майбутній вихід нової функції Visual Studio і VS Code з назвою Live Share, метою якої є спрощення роботи декількох програмістів над одним проектом.

Командна робота

Для багатьох програмістів важливою є робота в команді. Інші люди можуть побачити помилку, якої ми припустилися і відмовляємося помічати. Об’єднання допомагає розробникам обмінюватися накопиченим досвідом і знаннями, тому парне програмування повсюдно поширене. Проте парна робота за одним комп’ютером знижує продуктивність.

Функція Live Share покликана розв’язати цю проблему. Вона дозволить користувачам Visual Studio і Visual Studio Code працювати над одним проектом: розробники не лише зможуть бачити курсори і виділення тексту один одного, але також одночасно вносити зміни в код і навіть відлагоджувати код.

Проект може бути запущений одним відладником, при цьому обидва розробники зможуть побачити стек викликів, переглядати оголошені змінні, а також міняти їх значення.

Комфорт передусім

Приємним бонусом є те, що обидва партнери зможуть працювати в звичному для них середовищі. Не має значення, чи працює користувач на Mac або ПК, достатньо буде відправити колегам заявку на приєднання. Тоді вони зможуть підключитися до проекту, залишаючись при цьому на своїй системі.

Випуск превью-версії Live Share запланований на початок 2018 року. Швидше за все, одночасно працювати над одним проектом у такий спосіб зможуть більше як двоє програмістів. Розробка функції перебуває на ранній стадії, проте навіть зараз вона виглядає як багатообіцяльна.

Джерело: Ars Technica

Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Кривий Ріг, Вінниця, Херсон, Черкаси, Житомир, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Івано-Франківськ, Кременчук, Тернопіль, Луцьк, Ужгород, Кам'янець-Подільський, Стрий - за статистикою саме з цих міст програмісти найбільше переїжджають працювати до Львова. А Ви розглядаєте relocate?


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *