Microsoft анонсувала інтеграцію своїх сервісів ШІ з Visual Studio


Дізнайтесь більше про нові кар'єрні можливості в EchoUA. Цікаві проекти, ринкова оплата, гарний колектив. Надсилайте резюме та приєднуйтеся до нас.

На конференції, яка проходить Microsoft Connect (); 2017 представники компанії анонсували інтеграцію інструментів машинного навчання з Visual Studio. Обговорення питання випуску подібних інструментів започатковано на конференції Ignite 2017. Розширення для IDE набуло назви Visual Studio Tools for AI й отримало підтримку роботи з фреймворками глибинного навчання Microsoft Cognitive Toolkit (CNTK), TensorFlow, Theano, Keras, Caffe2 та багатьма іншими.

Інтеграція із сервісами Azure

Щойно програміст описав модель, нові утиліти Visual Studio полегшують відправку цієї моделі на хмарну платформу Azure для її навчання і розгортання. Утиліти також здатні інтегруватися із сервісом Azure Batch. За його допомогою можна відстежувати процес, деталі й продуктивність навчання моделей, переглядати вихідні дані та логи, навчати моделі на віртуальних машинах Azure GPU, використовуючи кластери Spark і багато чого іншого.

Легкий старт

Кожен розробник тепер має можливість переглянути приклади скриптів і програм, які використовуюють CNTK, TensorFlow, MMLSpark та інші фреймворки. Завдяки інтеграції з Azure Machine Learning можна скачувати, редагувати і відлагоджувати скрипти Python прямо з відкритого проекту в Visual Studio. Після редагування і тестування скриптів на локальній машині можна відправити змінений код моделі на навчання в Azure.

На думку Microsoft, нові вбудовані утиліти для роботи з хмарними сервісами Azure ML допоможуть легко зрозуміти ідеї глибинного навчання і швидко почати роботу над власними проектами з використанням машинного навчання.

Одна IDE для всього

Інструменти Visual Studio для ШІ пропонують розробникам високонадійний набір інтегрованих інструментів для створення, відладки і розгортання своїх моделей глибокого навчання. Використовуючи Visual Studio, Ви можете створювати десктопні й веб-додатки, використовуючи щойно навчену модель без перемикання IDE.

Візуалізація процесу навчання

Нові інструменти для Visual Studio також мають інтегровані засоби моніторингу і візуалізації навчання моделі, що використовують TensorBoard. Візуалізуйте процес навчання своїх моделей у TensorBoard як локально, так і на віддалених віртуальних машинах.

Популяризація Visual Studio

Запуск цих інструментів надає розробникам багато додаткових можливостей у форматі “вкажи-і-клацни”. Раніше для даних цілей потрібним було використання інтерфейсу командного рядка. Цей крок Microsoft має зробити створення систем ШІ доступнішим для розробників, які не могли або не хотіли повною мірою використати для цієї мети середовище розробки Visual Studio.

Установка розширення

Завантажити нове розширення для Visual Studio можна з офіційної сторінки проекту.

Джерело: блог Microsoft Azure

Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Кривий Ріг, Вінниця, Херсон, Черкаси, Житомир, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Івано-Франківськ, Кременчук, Тернопіль, Луцьк, Ужгород, Кам'янець-Подільський, Стрий - за статистикою саме з цих міст програмісти найбільше переїжджають працювати до Львова. А Ви розглядаєте relocate?


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *