Microsoft приєдналася до MariaDB Foundation і зробила MariaDB доступною в Azure


Дізнайтесь більше про нові кар'єрні можливості в EchoUA. Цікаві проекти, ринкова оплата, гарний колектив. Надсилайте резюме та приєднуйтеся до нас.

На конференції Microsoft Connect (); компанія оголосила про приєднання до MariaDB Foundation як платиновий спонсор. Microsoft також запускає превью-версію MariaDB для сервісу Azure Database.

MariaDB стане третім сервісом баз даних, який підтримує сервіс Azure, разом з MySQL і PostgreSQL. Впровадження MariaDB надасть розробникам свободу вибору сервісів баз хмарних технологій Azure.

Творець MariaDB і MySQL Монті Віденіус прокоментував набуття компанією Microsoft статусу платинового учасника фонду MariaDB:

Від імені ради директорів MariaDB Foundation я вітаю Microsoft у нашій сім’ї. MariaDB була заснована, щоб повернути можливість MySQL співтовариству до відкритого вихідного коду і забезпечити їй світле і сильне майбутнє. Я бачив, як Microsoft змінювала свій бізнес, спрямовуючи його в річище відкритих проектів. Microsoft є провідним контрібьютером на GitHub, і ми з нетерпінням очікуємо на те, щоб інженери компанії допомогли поліпшити і MariaDB.

Зазначимо, що Microsft вирізняється серйозним ставленням до проектів з відкритим вихідним кодом. Компанія є платиновим спонсором Linux Foundation, Open Source Initiative, Cloud Foundry Foundation і багатьох інших організацій.

Джерело: TechCrunch

Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Кривий Ріг, Вінниця, Херсон, Черкаси, Житомир, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Івано-Франківськ, Кременчук, Тернопіль, Луцьк, Ужгород, Кам'янець-Подільський, Стрий - за статистикою саме з цих міст програмісти найбільше переїжджають працювати до Львова. А Ви розглядаєте relocate?


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *