Microsoft представила вдосконалену версію App Center


Дізнайтесь більше про нові кар'єрні можливості в EchoUA. Цікаві проекти, ринкова оплата, гарний колектив. Надсилайте резюме та приєднуйтеся до нас.

Microsoft продовжує вдосконалювати свою платформу для розробки Visual Studio. На конференції Connect (); компанія представила масштабне оновлення App Center – спеціалізованої програми для розгортання і тестування мобільних додатків.

Раніше достатньо було вказати App Center вихідний репозиторій (що зберігається на серверах VSTS або GitHub), і вона сама “діставала” код, установлювала складальні скрипти і проводила інтеграційне і юніт-тестування.

Нові можливості

Оновлене середовище мобільного тестування не стоїть на місці: тепер воно вміє тестувати ПЗ на реальному “залізі” (пристроях під iOS і Android), перебираючи десятки комбінацій розмірів екрана і операційних систем. Можна навіть отримати скріншоти роботи додатка на різних моделях мобільних пристроїв.

У App Center з’явилася система розгортання бета-тестування, через яку можна “викотити” відповідну версію додатка як один з етапів повноцінного тестування ПЗ. Якщо програма написана на JavaScript, то за допомогою Code Push можна посилати користувачам оновлені скрипти без нового складання або переустановки. На думку Apple і Google, така можливість поширюється і на стабільні версії додатків, якщо зміни в патчах незначні.

Навіть після успішного бета-тестування розробникам дуже часто необхідно зібрати воєдино інформацію про збої і дані від користувачів, щоб визначити проблеми і краще зрозуміти, як люди користуються створеною програмою. У App Center є спеціальний функціонал і на цей випадок.

Головна мета Microsoft App Center – полегшити розробникам процеси складання, тестування, отримання фідбека і т. д. Ця програма робить монотонну роботу за них. Однак не варто забувати, що найважливіше – це створення додатків. У травні цього року Microsoft випустила Xamarin Live Player – розширення для Visual Studio, що значно спрощує розробку iOS- і Android-додатків на Windows.

Джерело: Ars Technica

Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Кривий Ріг, Вінниця, Херсон, Черкаси, Житомир, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Івано-Франківськ, Кременчук, Тернопіль, Луцьк, Ужгород, Кам'янець-Подільський, Стрий - за статистикою саме з цих міст програмісти найбільше переїжджають працювати до Львова. А Ви розглядаєте relocate?


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *