Створена блокчейн-біржа праці для штучного інтелекту SingularityNET


Дізнайтесь більше про нові кар'єрні можливості в EchoUA. Цікаві проекти, ринкова оплата, гарний колектив. Надсилайте резюме та приєднуйтеся до нас.

Компанія Hanson Robotics, найбільше відома як творець робота Софії, який нещодавно отримав громадянство Саудівської Аравії,  представила SingularityNET – перший майданчик для обміну послугами між алгоритмами штучного інтелекту.

“Інтелектуальна” праця

Головна ідея нового проекту полягає в тому, що кожен алгоритм – це образ працівника, навченого певній справі. Щоправда, у цих образів є одна проблема: вони вміють добре виконувати тільки одне завдання (чи дуже вузьке коло специфічних завдань). Саме тому одна з провідних компаній у галузі розробки людиноподібних роботів займається створенням мережі, яка могла б зв’язати алгоритми для успішної спільної роботи. Функціонувати ця “біржа праці” буде на технології смарт-контрактів.

Є велика і маловикористовувана колекція ШІ-кодів. Ми пропонуємо більше автоматизований спосіб узяти свій код, загорнути його в API і показати людям.

Бен Герцель, голова SingularityNET і технічний директор Hanson Robotics

У SingularityNET алгоритми матимуть можливість обмінюватися послугами або купувати їх один у одного за криптовалюту. Анонс спеціалізованих токенів, що набули назви “artificial general intelligence coin”, планується на 29 листопада. За словами розробників, запуск нової валюти потрібний для залучення в “проект майбутнього” додаткових грошових коштів.

Джерело: Хайтек

Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Кривий Ріг, Вінниця, Херсон, Черкаси, Житомир, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Івано-Франківськ, Кременчук, Тернопіль, Луцьк, Ужгород, Кам'янець-Подільський, Стрий - за статистикою саме з цих міст програмісти найбільше переїжджають працювати до Львова. А Ви розглядаєте relocate?


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *