Amazon приєдналася до розвитку проекту ONNX, додавши в нього підтримку MXNet


Дізнайтесь більше про нові кар'єрні можливості в EchoUA. Цікаві проекти, ринкова оплата, гарний колектив. Надсилайте резюме та приєднуйтеся до нас.

У вересні 2017 року компанії Microsoft і Facebook оголосили про спільний проект ONNX, Open Neural Network Exchange (відкритий обмін нейронними мережами). Цей формат був створений спеціально для спрощення переведення моделей між PyTorch і Caffe2 і зменшення часу між дослідженням (навчанням моделі) та виробництвом готового продукту. У жовтні цього ж року багато компаній підтримали цілі Microsoft і Facebook, заявивши про вступ у проект.

Amazon у справі

16 листопада 2017 року Amazon також оголосила, що починає підтримувати ONNX у своїх хмарних сервісах, а саме: в Apache MXNet. Завдяки цьому рішенню розробники зможуть створювати і навчати моделі на платформах PyTorch, Microsoft Cognitive Toolkit, Caffe2, а тепер і MXNet, з легкістю перемикатися між ними для вибору саме тієї, яка краще за все підходить для конкретної задачі.

Світле майбутнє ШІ

За словами представників Microsoft, компанія вірить у те, що просування технологій роботи з ШІ на будь-якій платформі з використанням будь-якої мови допоможе наблизити людство до доступнішого й кориснішого застосування ШІ:

Завдяки ONNX та іншим сервісам Azure AI, інфраструктурі й таким інструментам,  як Azure Machine Learning і нещодавно анонсованим інструментам Visual Studio для ШІ, розробники і вчені зможуть швидше створювати нові й цікаві речі у галузі ШІ.

Джерело: блог Microsoft Cognitive Toolkit

Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Кривий Ріг, Вінниця, Херсон, Черкаси, Житомир, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Івано-Франківськ, Кременчук, Тернопіль, Луцьк, Ужгород, Кам'янець-Подільський, Стрий - за статистикою саме з цих міст програмісти найбільше переїжджають працювати до Львова. А Ви розглядаєте relocate?


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *