Google запускає платну корпоративну версію Dialogflow


Дізнайтесь більше про нові кар'єрні можливості в EchoUA. Цікаві проекти, ринкова оплата, гарний колектив. Надсилайте резюме та приєднуйтеся до нас.

Від чатботів до облаштувань Інтернету речей – скрізь діалогові додатки дають багатий і природний досвід використання Вашого продукту. Саме для цього потрібен Dialogflow – він допомагає розробникам створювати інтерфейси, що пропонують привабливу персоналізовану взаємодію системи з людиною.

Великий бізнес хотів мати корпоративну версію

На що здатний Dialogflow?

Стислий список того, що пропонує Dialogflow:

  • Взаємодія з користувачем природною мовою. Наведіть декілька прикладів того, що користувач може сказати, і Dialogflow створить унікальну модель, яка зможе розпізнавати, які дії запускати і які дані вилучати зі сказаного або написаного користувачем. Саме це і створює ефект розмови зі звичайною людиною.
  • Створіть один додаток і розгортайте його скрізь. Використайте сервіс для створення діалогового додатка і розгортайте його на своєму веб-сайті, в мобільному додатку або на 32 різних платформах, включаючи Google Assistant та інші популярні служби обміну повідомленнями. Він також підтримує багато мов, тому Ви зможете охопити користувачів по всьому світу.
  • Розширені варіанти фулфілмента. Фулфілмент визначає відповідні реакції на все сказане або написане користувачем. Вбудований редактор коду дозволяє Вам координувати, тестувати і реалізовувати ці дії безпосередньо в консолі Dialogflow.
  • Голосове управління з розпізнаванням мовлення. Dialogflow дозволяє Вашому розмовному додатку відповідати на голосові команди користувача. Ця функція доступна у рамках одного виклику API, що поєднує розпізнавання мови з розумінням природної мови.

Частина Google Cloud

Детальніший опис відмінностей між стандартною і корпоративною версіями можна знайти у документації сервісу. Зазначимо, що корпоративна версія Dialogflow стала частиною Google Cloud. Це означає, що всі чинні умови надання послуг хмари поширюються і на корпоративну версію API. Перехід на корпоративну версію також здійснюється з консолі Google Cloud Platform.

За словами Дена Ахарона, менеджера продуктів Google Cloud AI, безкоштовна версія сервісу нікуди не йде, навпаки, тепер до неї додана функція розпізнавання голосу, щоправда, з лімітом в 1000 звернень до сервісу на день. Ціни на корпоративну версію подані в таблиці:

Джерело: блог Google Cloud Platform

Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Кривий Ріг, Вінниця, Херсон, Черкаси, Житомир, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Івано-Франківськ, Кременчук, Тернопіль, Луцьк, Ужгород, Кам'янець-Подільський, Стрий - за статистикою саме з цих міст програмісти найбільше переїжджають працювати до Львова. А Ви розглядаєте relocate?


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *