Google запустила безкоштовний сервіс Chatbase для аналізу чат-ботів


Дізнайтесь більше про нові кар'єрні можливості в EchoUA. Цікаві проекти, ринкова оплата, гарний колектив. Надсилайте резюме та приєднуйтеся до нас.

Google випустила хмарний сервіс для аналізу та оптимізації ботів Chatbase. Відтепер розробники чат-ботів зможуть стежити за взаємодією бота з людьми. На основі таких спостережень можна буде поліпшити точність відповідей бота, створити зрозумілий користувацький інтерфейс і підвищити рівень відвідуваності. Сервіс Chatbase безкоштовний, він легко інтегрується з будь-якою бот-платформою і працює як з текстовими, так і зі звуковими повідомленнями.

Ще однією особливістю Chatbase є використання технології машинного навчання від Google. За її допомогою багато дій із відладки роботи бота автоматизуються. Розглянемо декілька прикладів роботи Chatbase.

Отримати інформацію про стан бота

Chatbase надає оновлювану кілька разів на годину аналітику, яка показує загальний стан бота – кількість активних користувачів, число сеансів і коефіцієнт утримування клієнтів. Також можна порівнювати показники різних чат-платформ.

Оптимізувати бота за допомогою машинного навчання

Замість того, щоб вручну переглядати логи в пошуках проблемних шаблонів користувацьких повідомлень, можна використати модель машинного навчання, вбудовану в Chatbase, яка скластеризує погано оброблювані запити і запропонує можливі шляхи оптимізації.

Отримати докладні відомості про взаємодію з користувачами

Ви не зможете поліпшити коефіцієнт відвідуваності, якщо не знаєте, як користувачі взаємодіють з ботом. Chatbase уміє візуалізувати бесіду з ботом на основі попередніх сеансів. На поданих нижче графіках добре видно, які шляхи вибирає користувач, а на яких кроках найчастіше виходить із чату.

Як почати користуватися Chatbase?

Сервіс безкоштовний, тому щоб почати стежити за Вашим ботом, достатньо зареєструватися і вивчити  стислу інструкцію. Користувачі Dialogflow автоматично дістають доступ до базових функцій Chatbase в межах Dialogflow.

Джерело: блог Chatbase

Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Кривий Ріг, Вінниця, Херсон, Черкаси, Житомир, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Івано-Франківськ, Кременчук, Тернопіль, Луцьк, Ужгород, Кам'янець-Подільський, Стрий - за статистикою саме з цих міст програмісти найбільше переїжджають працювати до Львова. А Ви розглядаєте relocate?


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *