GitHub отримав функцію командних обговорень


Дізнайтесь більше про нові кар'єрні можливості в EchoUA. Цікаві проекти, ринкова оплата, гарний колектив. Надсилайте резюме та приєднуйтеся до нас.

Командні обговорення надають членам команди і організації можливість обмінюватися інформацією один з одним. Раніше теми користувачів могли бути заповнені довгими обговореннями або pull-запитами, які не стосувалися зміни коду. Нова функція дозволяє створити для цих обговорень окреме місце, посиланням на яке можна поділитися.

Початок роботи

Щоб розпочати роботу з командних обговорень, треба перейти до панелі управління і вибрати новий розділ “Your Teams” на правій бічній панелі. Потім слід натиснути на свою команду для переходу до обговорення. Після цього можна почати нову дискусію або приєднатися до тієї, що триває.

Члени організації за умовчанням можуть переглядати всі повідомлення. Якщо користувачі хочуть приховати частину інформації від інших, то для цього можна позначити свій пост як приватний. Тільки вибрані члени команди отримають доступ до прочитання цього поста і продовження обговорення.

Спираючись на функціональність вкладених команд, можна використати безліч різних рівнів для побудови ієрархії, що спрощує обмін важливою інформацією в організації.

Також користувачі можуть спостерігати і за командою, в якій вони не беруть участь, але хочуть бути в курсі подій. Можна не турбуватися про занадто велику кількість повідомлень. Користувачі у будь-який момент можуть підписатися на окремий пост або відписатися від нього. Якщо ж потік інформації у Вашій команді надміру великий, то можна просто заглушити всі повідомлення.

Розробники повідомили про те, що незабаром підтримка командних обговорень з’явиться в GitHub API v3, v4 і GitHub Enterprise. Більше інформації про нову функцію можна отримати з документації.

Джерело: блог GitHub

Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Кривий Ріг, Вінниця, Херсон, Черкаси, Житомир, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Івано-Франківськ, Кременчук, Тернопіль, Луцьк, Ужгород, Кам'янець-Подільський, Стрий - за статистикою саме з цих міст програмісти найбільше переїжджають працювати до Львова. А Ви розглядаєте relocate?


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *