Firefox попередить користувачів про відвідування раніше зламаних сайтів


Дізнайтесь більше про нові кар'єрні можливості в EchoUA. Цікаві проекти, ринкова оплата, гарний колектив. Надсилайте резюме та приєднуйтеся до нас.

Mozilla повідомила, що в нових версіях браузера Firefox буде впроваджена технологія виведення повідомлень при відвідуванні тих веб-сайтів, які раніше піддавалися зламу.  Перевірка здійснюється за допомогою інтеграції з базою даних проекту haveibeenpwned.com. Нині вона містить близько 5 млрд облікових записів, викрадених після зламу 252 сайтів.

Механізм виведення попереджень ґрунтується на розширенні BreachAlerts. Первинною ідеєю проекту було негайне інформування людей про потенційне викрадення їхніх облікових записів при відвідуванні скомпрометованих сайтів. Як додаткову опцію творці розширення бачать своєчасне повідомлення користувача електронною поштою про злам сайту, що зберігає його особисті дані. Все це повинно дати користувачам можливість негайно реагувати на спроби крадіжки їх конфіденційної інформації.

На даний момент розширення при відвідуванні сайту дозволяє ввести адресу електронної пошти або ім’я користувача і перевірити, чи були дані з таким логіном вкрадені. Перевірка відбувається локально за допомогою завантаження списку зламаних сайтів через API розширення. Спробувати роботу розширення у дії можна, скачавши його з офіційного репозиторія GitHub.

Джерело: OpenNET

Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Кривий Ріг, Вінниця, Херсон, Черкаси, Житомир, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Івано-Франківськ, Кременчук, Тернопіль, Луцьк, Ужгород, Кам'янець-Подільський, Стрий - за статистикою саме з цих міст програмісти найбільше переїжджають працювати до Львова. А Ви розглядаєте relocate?


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *