Amazon надасть клієнтам AWS доступ до своїх внутрішніх систем машинного навчання


Дізнайтесь більше про нові кар'єрні можливості в EchoUA. Цікаві проекти, ринкова оплата, гарний колектив. Надсилайте резюме та приєднуйтеся до нас.

Мета ML Solutions Lab

Фахівці ML Solutions Lab покликані допомогти клієнтам виробити ідеї застосування ШІ з урахуванням їх бізнес-задач і можливостей підприємств. Експерти машинного навчання нададуть рекомендації щoдо впровадження ШІ, допоможуть клієнтам використати їх власні дані для створення моделей, готових до розгортання. Нарешті, програма обіцяє “передавати знання”, тобто всі учасники зможуть поділитися здобутим досвідом розробки з іншими співробітниками і навіть організаціями.

Зміцнення позицій у галузі ШІ

Створення нової лабораторії та введення нових функцій демонструють прагнення Amazon до зміцнення своїх позицій у галузі ШІ. Компанія також вважає, що саме ШІ має найбільший потенціал для розвитку бізнесу. Свої анонси компанія зробила за місяць після оголошення про початок співпраці з Microsoft у проекті Gluon, інтерфейсі глибинного навчання, призначеному для створення і запуску моделей машинного навчання.

Загальноприйнята практика

ML Solutions Lab доступна будь-якому клієнтові AWS Business Support, є цікавою розробкою компанії. Саме завдяки їй Amazon показує своє зростання не лише в галузі ШІ, але і в бізнес-консалтингу, який є ключовим параметром надання послуг корпоративним клієнтам у сучасному світі. Саме такий підхід і працює, наприклад, в IBM. Свамі Сівасубраманіан, віце-президент Amazon AI, заявив:

Ми не можемо дочекатися, коли розробники почнуть свою подорож у галузь машинного навчання з експертами Amazon ML Solutions Lab. Об’єднавши досвід кращих учених галузі машинного навчання і фахівців-практиків Amazon із глибокими знаннями бізнесу наших клієнтів, Amazon ML Solutions Lab допоможе прискорити процес упровадження машинного навчання в роботу наших клієнтів.

Джерело: TechCrunch

Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Кривий Ріг, Вінниця, Херсон, Черкаси, Житомир, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Івано-Франківськ, Кременчук, Тернопіль, Луцьк, Ужгород, Кам'янець-Подільський, Стрий - за статистикою саме з цих міст програмісти найбільше переїжджають працювати до Львова. А Ви розглядаєте relocate?


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *