Виявлений витік даних 1,7 мільйона користувачів сервісу Imgur


Дізнайтесь більше про нові кар'єрні можливості в EchoUA. Цікаві проекти, ринкова оплата, гарний колектив. Надсилайте резюме та приєднуйтеся до нас.

У п’ятницю, 24 листопада, сервіс для зберігання зображень Imgur повідомив про витік даних. Були скомпрометовані 1,7 мільйона акаунтів. Це сталося ще в 2014 році, але розкрили витік тільки на попередньому тижні, коли про це повідомив Трій Хант, фахівець із кібербезпеки і власник сервісу “Have I been pwned”?. Того ж дня сервіс розгорнув кампанію щодо ліквідації наслідків.

У блозі компанії головний операційний директор Imgur Рой Сегал опублікував звернення до користувачів, у якому роз’яснив ситуацію. Витік торкнувся тільки інформації про паролі та електронні адреси, оскільки сервіс ніколи не вимагав у користувачів надавати персональну інформацію – реальне ім’я, адресу або номер телефону. Проте власників акаунтів попередили про необхідність терміново змінити паролі.

Однією з причин витоку міг бути застарілий алгоритм хешування паролів (SHA-256), який сервіс використовував на той час. З попереднього року Imgur перейшов на новий алгоритм bcrypt.

Джерело: блог Imgur

Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Кривий Ріг, Вінниця, Херсон, Черкаси, Житомир, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Івано-Франківськ, Кременчук, Тернопіль, Луцьк, Ужгород, Кам'янець-Подільський, Стрий - за статистикою саме з цих міст програмісти найбільше переїжджають працювати до Львова. А Ви розглядаєте relocate?


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *