ABBYY представила SDK для розпізнавання тексту в реальному часі


Дізнайтесь більше про нові кар'єрні можливості в EchoUA. Цікаві проекти, ринкова оплата, гарний колектив. Надсилайте резюме та приєднуйтеся до нас.

Комп’ютерний зір дуже швидко розвинувся за останні декілька років. Починаючи з додатків Word Lens і Google Goggles і закінчуючи останньою розробкою компанії Google, Lens, можливість розпізнавати текст і об’єкти на будь-якому пристрої в режимі реального часу стала мало не життєво необхідною.

Новий SDK від ABBYY

Компанія ABBYY оголосила про випуск нового SDK для розпізнавання тексту в режимі реального часу (Real – Time Recognition, RTR SDK). Уперше набір інструментів був представлений на конференції AI Europe 2017.

Як він працює?

Використовуючи потокове відео смартфона, додаток із використанням SDK миттєво захоплює й витягає текст і дані з найскладніших документів і об’єктів: наприклад, з паспорта, перепустки на конференцію або з платіжних документів. Більше того, набір інструментів може витягати інформацію на 63 мовах. Це значно більше за вміння перекладача Google.

Завдяки розпізнаванню в режимі реального часу користувачі додатків зможуть легко вводити дані з друкованих джерел, документів і банківських карт. Іншими словами, розпізнавання в режимі реального часу змінює на краще взаємодію між клієнтом і брендом.

Юпп Стопеті, директор з маркетингу ABBYY

Де може бути застосований?

Стопеті зазначив, що додаток, для роботи якого потрібне введення різних даних, може отримати вигоду зі швидкого, точного і легкого розпізнавання та класифікації тексту.

Інтегрований у фінансові, страхові, логістичні, комерційні, споживчі або державні додатки SDK значно прискорює складні процеси ідентифікації та реєстрації користувачів, такі як відкриття рахунку, подання заявки на отримання кредиту або введення інформації про банківську картку, номер і серію паспорта або промо-коду.

Важливо, що всі дії з розпізнавання SDK не мають якихось негативних наслідків для безпеки. Ця технологія необхідна для процесів, що потребують дотримання правил безпеки і конфіденційності, оскільки жодні зображення не відправляють на сервер і не зберігають на пристрої.

Використання ШІ в новому SDK

Що стосується використання ШІ, то Стопеті сказав:

Зараз ми працюємо з нейронними мережами для підвищення якості розпізнавання. Ми також хочемо використати всю потужність, що надається новими чіпами для роботи з ШІ, такими як процесори з підтримкою нейронних обчислень Apple A11 і HiSilicon Kirin 970, які забезпечують навчання прямо на пристрої. Це дозволить постійно покращувати ШІ нашого SDK на основі зворотного зв’язку користувача.

Початок роботи з SDK

Отримати доступ пробної версії SDK, а також вивчити документацію можна на офіційній сторінці продукту. Приклади використання та інтеграції в додатки iOS і Android доступні у репозиторії GitHub.

Джерело: VentureBeat

Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Кривий Ріг, Вінниця, Херсон, Черкаси, Житомир, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Івано-Франківськ, Кременчук, Тернопіль, Луцьк, Ужгород, Кам'янець-Подільський, Стрий - за статистикою саме з цих міст програмісти найбільше переїжджають працювати до Львова. А Ви розглядаєте relocate?


Коментарі 1

  • SDK буде корисним для організаторів різних вистав, конференцій, банківських установ та всіх тих, кому треба швидко витягнути необхідні дані для реєстрації та ідентифікації. Не дуже розумію, чому не має можливості зберігати дані на пристрої, так, конфіденційність ітд, але ж якщо ти витягаєш дані за допомогою смартфона, з таким же успіхом ти можеш швидко зробити й фото, скажімо, паспортних даних, тому це нічого спільного з захистом приватних даних не може бути. Але все рівно непогана розробка.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *